• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie klas III na dwudniowej wycieczce w Zagórzu Śląskim.W dniach 4-5.10.2018r. uczniowie klasy III a i III b uczestniczyli w dwudniowej wyciecze do Zagórza Śląskiego. Podczas pobytu w Ośrodku Caritas uczyli się samodzielności i zaradności. W ramach wyjazdu odbyły się zajęcia edukacyjne, krajoznawcze oraz wieczór gier planszowych. Uczniowie odwiedzili Zamek Grodno, gdzie zapoznani się z historią obiektu i regionu. Ważnym punktem wycieczki było odwiedzenie muzeum kopalni węgla kamiennego. Zostali oprowadzeni po „Dawnej Kopalni” w Nowej Rudzie, gdzie przechodząc podziemnymi sztolniami dowiedzieli się jak ciężka jest praca górników.

Bookmark the permalink.

Comments are closed