• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie klas III na dwudniowej wycieczce w Zagórzu Śląskim.

W dniach 4-5.10.2018r. uczniowie klasy III a i III b uczestniczyli w dwudniowej wyciecze do Zagórza Śląskiego. Podczas pobytu w Ośrodku Caritas uczyli się samodzielności i zaradności. W ramach wyjazdu odbyły się zajęcia edukacyjne, krajoznawcze oraz wieczór gier planszowych. Uczniowie odwiedzili Zamek Grodno, gdzie zapoznani się z historią obiektu i regionu. Ważnym punktem wycieczki było odwiedzenie muzeum kopalni węgla kamiennego. Zostali oprowadzeni po „Dawnej Kopalni” w Nowej Rudzie, gdzie przechodząc podziemnymi sztolniami dowiedzieli się jak ciężka jest praca górników.