• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Uczniowie kl.II b zdobywają odznakę sprawnościową: pływaka w ramach realizacji programu „Sprawny Dolnoślązaczek”.

W ramach realizacji programu „Sprawny Dolnoślązaczek” klasa II b  pod opieką wychowawcy i nauczyciela wf-u w dniu 18.03. 2019 roku udała się na basen w Polkowicach. Uczniowie zdobywali odznakę sprawnościową: pływaka. Przez cały okres nauki poznawali podstawowe wiadomości na temat bezpiecznych zabaw w wodzie oraz elementy nauki pływania. Wykonywali ćwiczenia i zawsze wspaniale się bawili. Podsumowaniem zajęć na basenie było zaliczenie sprawności: pływaka.