• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

U NAS W SZKOLE PRZED MAJÓWKĄ

„U nas w szkole przed Majówką”

Lp. Zadanie Termnin
  I Patron  Jan  Wyżykowski   w  oczach  dzieci
1. Przekazanie komunikatu o rozpocząciu Święta Szkoły- – Przypominamy sylwetkę patrona szkoły Jana Wyżykowskiego- prezentacje mutlimedialne na zajęciach z wychowawcą 29.04.2019r.
2. Przedstawienie wyników konkursu – „Moja kronika rodzinna” 29.04.2019r.
3. „Szlakiem Polskiej Miedzi”- pieszy rajd nad Meandrującym Potokiem w Guzicach 26.04.2019r.
4. Mowa ciała – układanie nazwy  szkoły (SP1) przez uczniów 30.04.2019r.
  II Jestesmy EKO dla naszego Patrona
5. Ekokartka- wzstawa kalendarza ekologicznego z prac uczniowskich-parter szkoły i drugie piętro 30.04.2019r.
6. Dzień Ziemi – prezentacje multimedialne na temat Ziemi na zajęciach z wychowawcą w klasach IV – VI i VIIc 30.04.2019r.
7. Przedstawienie wyników konkursu plastycznego oraz biologicznego –“Alpaka” 30.04.2019r.
  III Jan Wyżykowski wielkim Polakiem był
8. Uroczyste obchody Święta Flagi – przekazanie informacji na temat Dnia Flagi przez radio węzeł. 30.04.2019r.
9. Konstytucja 3 Maja – lekcja historii i języka polskiego z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych wykonanych na konkurs – „Konstytucja 3 Maja” 30.04.2019r.
10. Wystawa o Konstytucji 3 Maja 29.04.2019r.
11.

Podsumowanie konkursu szkolnego – “Konstytucja 3- Maja”-prezentacje multimedialne  29.04.2019r.
12. Wystawa prac „Zabytki krajów europejskich” 29.04.2019r.