• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

TYDZIEŃ KREATYWNOŚCI

Tydzień kreatywności – „Wiosenne inspiracje kulinarne”

W dniach 18.03-22.03.2019 w naszej szkole odbyły się  obchody pod hasłem „Tydzień kreatywności”. Uczestnicy warsztatów kulinarnych przygotowali samodzielnie przekąski krakersowe z dodatkiem zdrowych warzyw. Następnie młodzi kucharze z ogromną przyjemnością zachęcali  uczniów i pracowników szkoły do degustacji  ich własnych propozycji  wiosennych  smakołyków. Szczególna pochwała dla uczestników zajęć za wzorowe przygotowanie, niebanalne pomysły, wyobraźnię i samodzielność. Brawo!