• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Turniej ortograficzny klas trzecich.

Dnia 4 marca 2019 r. w ramach realizacji projektu ortograficznego „Z ortografią za pan brat”  w czytelni szkolnej odbył się turniej ortograficzny „Baw się z nami trudnymi słowami”. Wytypowani uczniowie  klas trzecich stanęli przed  problemem rozwiązania rozmaitych zadań o charakterze ortograficznym.

Pracowali w dwuosobowych zespołach. Dzielnie  zmagali się  z zagadkami, rebusami, krzyżówkami, wykreślankami, które zawierały trudności ortograficzne. Całogodzinne potyczki udowodniły, że trzecioklasiści mają dużą wiedzę na ten temat. Wszyscy godnie reprezentowali swoje klasy. Najlepiej  z zadaniami poradziła sobie  drużyna w składzie Fabian Musielak i Maciej Bobeła z kl. III a,  zaraz po nich uplasowały się Ada Ogrodniczak i Tosia Jopek (kl. IIIa), a  kolejni byli  Mikołaj Kanikula i Mikołaj Bukraba (kl. III a) oraz Maja Jóśko i Natalia Biegun (kl. III b). Uczniowie otrzymali dyplomy oraz  nagrody rzeczowe  w postaci przyborów szkolnych ufundowanych przez organizatora turnieju.

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed