• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Trzecioklasiści na spotkaniu autorskim z panią Agnieszką Frączek.      Dnia 19 października 2018 roku uczniowie klas trzecich odwiedzili MGPB, aby spotkać się z panią Agnieszką Frączek – autorką wierszy i opowiadań dla dzieci. Na co dzień, pani Agnieszka wykłada wiedzę o języku na Uniwersytecie Warszawskim. Jest doktorem habilitowanym językoznawstwa, germanistą, leksykografem oraz autorką licznych prac z dziedziny językoznawstwa.                                               

           Jednak,  jak sama podkreśla,  największą przyjemność sprawia jej pisanie dla dzieci. Jako pisarka literatury dziecięcej, jest mistrzynią humoru i dowcipnych porównań.  Podczas spotkania pani Agnieszka przeczytała wiele spośród swoich znanych utworów, np. „Ja w takich warunkach pracować nie mogę”, „Słonie na spadochronie”, które wzbudziły entuzjazm dzieci. Pisarka w interesujący sposób opowiedziała najmłodszym czytelnikom, jak powstaje książka i skąd czerpie pomysły. Uczniowie zadawali pytania dotyczące twórczości, jak również życia rodzinnego autorki. Czas upłynął w przyjaznej i miłej atmosferze. Na zakończenie spotkania dzieci miały okazję zakupienia  książek, w których Pani Agnieszki złożyła autografy.

Bookmark the permalink.

Comments are closed