Szanowni Rodzice Ze względu na zmianę w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej, dostosowujemy dowóz uczniów do szkoły zgodnie z organizacją pracy szkoły i możliwością zapewnienia opieki. Informujemy, że od dnia 16.09.2019 uczniowie dojeżdżający rano do szkoły – posiadający bilety miesięczne, będą korzystać z jednego autobusu linii PKS nr kursu 231 (w autobusie będzie zapewniona opieka).ZOBACZ: Trasa przejazdu / godziny odjazdu z miejscowości:

Trasa przejazdu / godziny odjazdu z miejscowości:
Żelazny Most –Leśniczówka – 07.05
Żelazny Most – Pod dębami – 07.06
Żelazny Most – szkoła- 07.08
Żelazny Most – 07.09
Pieszkowice – 07.14
Dąbrowa – 07.17
Tarnówek przystanek PKS– 07.20
Komorniki – sklep – 07.23
Komorniki 07.24
Żuków 07.29
Żuków posesja – 07.30
Żuków NŻ – 07.33
Guzice 07.34
Trzebcz – sklep 07.37
Polkowice ul. Głogowska PCUZ – 07.47

Bookmark the permalink.

Comments are closed