Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W dniu 25 listopada pierwszaki uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami.

Opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez panie fragmentów książek

o niedźwiadkach, nauczyły się wiersza o misiu oraz tańczyły z misiami. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.
W poniedziałek w ramach obchodów Dnia Misia uczniowie klasy I b, a w czwartek I c, wzięli udział w warsztatach zorganizowanych przez Panie z MGBP w Polkowicach. Dzieci poznały książki, których bohaterami są misie, ćwiczyły i tańczyły ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi. Śpiewały piosenkę o misiu oraz kolorowały portrety misia.
Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.