• Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
    W SZKOLE RUSZYŁA KAMPANIA
    STOP MOWIE NIENAWIŚCI
    MÓWIMY STOP MOWIE NIENAWIŚCI
    ZATRZYMAJMY HEJT W SIECI I W ŻYCIU CODZIENNYM
    Nasi sportowcy.
    Sprawność: łyżwiarz zaliczona.
    Zajęcia kulinarne – „Pyszne pralinki”.
    Edukacja muzyczna – „Arabska ud – dzieje pewnego instrumentu”.
    DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

    Dnia 4.03.2019 r.na nasze zaproszenie gościły w naszej szkole dzieci z grup sześciolatków z polkowickich przedszkoli.

    Żywa lekcja historii w klasie 4 e.
    Malowanie z Mamą Macieja
    Lekcje odwrócone W klasie II c.
    „VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Obcojęzycznej”.
     Finał Gminny w piłce ręcznej dziewcząt
    Turniej ortograficzny klas trzecich.
    Uczniowie klasy II c na wystawie obrazów Edwarda Szpocińskiego.
    Zajęcia pozalekcyjne „Tajemnice w sztuce XX wieku”.
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

  • Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    previous arrownext arrow
    Slider
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Sukces recytatorski naszej uczennicy – Mai Wesołek z kl. VIII a

W czwartek 14 lutego 2019 roku najlepsi
recytatorzy z klas VII -VIII  Szkoły
Podstawowej nr 1 w Polkowicach: Maja
Wesołek i Mateusz Zając
wzięli udział w III Dolnośląskim Konkursie Recytatorskim Poezji Sybirackiej
„Wiersze ojców naszych” pod Patronatem Dolnośląskiego
Kuratora Oświaty.



W rywalizacji uczestniczyło aż 78
uczniów z różnych szkół Dolnego Śląska.

Oto wyniki rywalizacji:
Laureaci:
I miejsce: Maciej
Gmur
, SP 3 im. A. Fiedlera w Polkowicach
II miejsce: Amelia
Pawłowska
, SP 6 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie
III miejsce: Weronika
Bondaruk
, SP 61 im. J. Korczaka we Wrocławiu

Wyróżnienia:
Katarzyna Kołodyńska, Powiatowe Gimnazjum Sportowo-Językowe w Trzebnicy
Julia Gapska, SP im. Jana Pawła II w Smolniku
Maja Wesołek, SP 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach

                    Gratulujemy Mai wspaniałego
sukcesu!

Bookmark the permalink.

Comments are closed