• Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
  Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
  Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
  ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  W SZKOLE RUSZYŁA KAMPANIA
  STOP MOWIE NIENAWIŚCI
  MÓWIMY STOP MOWIE NIENAWIŚCI
  ZATRZYMAJMY HEJT W SIECI I W ŻYCIU CODZIENNYM
  Nasi sportowcy.
  Sprawność: łyżwiarz zaliczona.
  Zajęcia kulinarne – „Pyszne pralinki”.
  Edukacja muzyczna – „Arabska ud – dzieje pewnego instrumentu”.
  DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

  Dnia 4.03.2019 r.na nasze zaproszenie gościły w naszej szkole dzieci z grup sześciolatków z polkowickich przedszkoli.

  Żywa lekcja historii w klasie 4 e.
  Malowanie z Mamą Macieja
  Lekcje odwrócone W klasie II c.
  „VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Obcojęzycznej”.
   Finał Gminny w piłce ręcznej dziewcząt
  Turniej ortograficzny klas trzecich.
  Uczniowie klasy II c na wystawie obrazów Edwarda Szpocińskiego.
  Zajęcia pozalekcyjne „Tajemnice w sztuce XX wieku”.
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Strzelcy nie próżnują…     

 

Miesiąc luty był bardzo pracowity dla widocznych na zdjęciu Amelii, Dominiki i Mikołaja, członków Szkolnej Drużyny Strzeleckiej przygotowujących się do zdobycia licencji zawodniczej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Z tej grupy największe doświadczenie strzeleckie ma Mikołaj, który zaliczył już kilka udanych startów w zawodach. W zakończonej właśnie XI edycji „Strzelania w Sieci” czyli Ogólnopolskich Zawodów Młodzików PZSS, zajął 17 miejsce w konkurencji Ppn40 na 57 startujących zawodników. Walczył przez pięć miesięcy na zdezelowanym pistolecie w doborowym towarzystwie reprezentantów kilkudziesięciu renomowanych klubów takich jak: Legia Warszawa, Śląsk Wrocław czy Flota Gdynia.

            Począwszy od marca do w/w trójki dołączyli kolejni uczniowie przygotowujący się do startów w zawodach strzeleckich od rangi okręgowej do wojewódzkiej.  Pierwszy sprawdzian umiejętności naszych uczniów nastąpi w niedzielę 17 marca w Lubinie na Okręgowych Zawodach Strzeleckich „Puchar Zimy” rozgrywanych w ramach turnieju „Cztery Pory Roku”.  Na tej imprezie młodzi adepci strzelectwa rywalizować będą z doświadczonymi i utytułowanymi dorosłymi zawodnikami. Tradycyjnie już nasi uczniowie będą najmłodszymi uczestnikami tych zawodów. Celem wyjazdu nie jest zajęcie wysokiej lokaty tylko zapoznanie się z atmosferą i sposobem przeprowadzania zawodów strzeleckich oraz podpatrywanie warsztatu pracy doświadczonych strzelców. Od marca strzelcy ćwiczą intensywniej gdyż zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu. Trzymajmy kciuki!

Bookmark the permalink.

Comments are closed