• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Strzelcy nie próżnują…     

 

Miesiąc luty był bardzo pracowity dla widocznych na zdjęciu Amelii, Dominiki i Mikołaja, członków Szkolnej Drużyny Strzeleckiej przygotowujących się do zdobycia licencji zawodniczej Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.

Z tej grupy największe doświadczenie strzeleckie ma Mikołaj, który zaliczył już kilka udanych startów w zawodach. W zakończonej właśnie XI edycji „Strzelania w Sieci” czyli Ogólnopolskich Zawodów Młodzików PZSS, zajął 17 miejsce w konkurencji Ppn40 na 57 startujących zawodników. Walczył przez pięć miesięcy na zdezelowanym pistolecie w doborowym towarzystwie reprezentantów kilkudziesięciu renomowanych klubów takich jak: Legia Warszawa, Śląsk Wrocław czy Flota Gdynia.

            Począwszy od marca do w/w trójki dołączyli kolejni uczniowie przygotowujący się do startów w zawodach strzeleckich od rangi okręgowej do wojewódzkiej.  Pierwszy sprawdzian umiejętności naszych uczniów nastąpi w niedzielę 17 marca w Lubinie na Okręgowych Zawodach Strzeleckich „Puchar Zimy” rozgrywanych w ramach turnieju „Cztery Pory Roku”.  Na tej imprezie młodzi adepci strzelectwa rywalizować będą z doświadczonymi i utytułowanymi dorosłymi zawodnikami. Tradycyjnie już nasi uczniowie będą najmłodszymi uczestnikami tych zawodów. Celem wyjazdu nie jest zajęcie wysokiej lokaty tylko zapoznanie się z atmosferą i sposobem przeprowadzania zawodów strzeleckich oraz podpatrywanie warsztatu pracy doświadczonych strzelców. Od marca strzelcy ćwiczą intensywniej gdyż zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu. Trzymajmy kciuki!

Bookmark the permalink.

Comments are closed