• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Sprawozdanie z warsztatów w klasie IV a – układanie kubków „Speed stacks”Sprawozdanie z warsztatów w klasie IV a – układanie kubków „Speed stacks”6 grudnia starsze koleżanki z klasy  5 b przygotowały „mikołajkową niespodziankę” dla uczniów klasy 4 a. Był to doskonały występ, w którym zaprezentowały niecodzienną umiejętność – a mianowicie układanie kubków „Speed stacks”. Na początku dziewczyny opowiedziały, skąd wzięło się u nich takie hobby, później był świetny pokaz. Następnie pokazały i wytłumaczyły, na czym polega zabawa z kubkami. Weronika, Kasia, Julka i Emilka podzieliły klasę na dwa zespoły i przeprowadziły warsztaty, podczas których każdy mógł sprawdzić, czy jest to łatwa „sztuka” 

😊

. Uczniowie świetnie się przy tym bawili, natomiast odważni ochotnicy mogli zaprezentować soje zdolności prze klasą i starszymi koleżankami. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed