• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

  • Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    previous arrownext arrow
    Slider
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Sprawozdanie z III etapu Szkolnego Trzy etapowego Konkursu Matematycznego „MATEMATYK ROKU”:

 

„Przez rozrywkę do wiedzy”

W maju bieżącego roku odbył się trzeci etap Szkolnego Trzyetapowego Konkursu Matematycznego dla klas 4 – 7 „Przez rozrywkę do wiedzy”. Konkurs polegał na poprawnym rozwiązaniu rebusów i łamigłówek. W konkursie wzięło udział 22 uczniów klas IV, 17 uczniów klas V oraz 17 uczniów klas VI, 7 uczniów klas VII. Dla klas 5 zadania przygotowała i sprawdziła p.M. Jagodzińska, dla klas 6 – p. A. Walkowiak, dla klas 4 – p. E. Prokopowicz, dla klas VII – p. M. Szober.

Zwycięzcami w III etapie „Przez rozrywkę do wiedzy” są:

  1. W pionie klas 4:

I miejsce: Wrona Piotr – kl. 4d,

II miejsce: Zieliński Michał – kl. 4d

III miejsce: Ściana Adrian – kl. 4e,

  1. W pionie klas 5:

I miejsce: Walkowiak Wojciech – klasa Vb

II miejsce: Ozga Mateusz – klasa Vb

III miejsce: Kanikuła Filip – klasa Vb

  1. W pionie klas 6:

I miejsce: Gardyza Piotr – klasa VIa

II miejsce: Burda Paweł – klasa VIa

III miejsce: Gil Piotr – klasa VIa

  1. W pionie klas 7:

I miejsce: Filipowicz Błażej – klasa VIIa

II miejsce: Łukojko Daria – klasa VIIa, Iżykiewicz Jakub – klasa VIIa, Pląska Filip – klasa VIId

III miejsce: Winiarski Mikołaj – klasa VIIb

Komisja:

Prokopowicz Edyta

Jagodzińska Maria

Szober Marta

Bookmark the permalink.

Comments are closed