• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Sprawozdanie z akcji charytatywnej zorganizowanej przez kl. VII c

W dniach od 3.12.2018 r. do 15.12.2018 r. klasa VII c zorganizowała zbiórkę karmy i innych artykułów dla zwierząt: koce, kołdry, miski, smycze,obroże itp. dla zwierząt z Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS. Agnieszka, uczennica klasy VII c skontaktowała się ze schroniskiem pytając o potrzeby zwierzaków. Następnie udała się do Dyrektora Szkoły pytająco zgodę na przeprowadzenie zbiórki. Na języku polskim uczniowie wspólnie z p.Purzycką zredagowali ogłoszenie, które następnie odczytane zostało  każdej klasie i przez radiowęzeł a także umieszczone na tablicy Samorządu Uczniowskiego. Nasza wychowawczyni przesłała ogłoszenie wszystkim rodzicom klas IV- VI. Przez 2 tygodnie – zebraliśmy ogromne ilości karmy dla psów i kotów, koce, legowiska, smycze, miski oraz zabawki dla zwierząt  – uczniowie klas IV–V i i VII c spisali się na medal.

Dnia 18.12.2018 siostra Agnieszki, uczennicy klasy VIIc,
zawiozła wszystkie dary do schroniska, za co jej serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji
serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały
rok!