• Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
    Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
    „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Warsztaty przedświąteczne w klasie IV a.
    W dniu 14.12.2018 roku klasy IV a i IV b pojechały z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia do Ostaszowa na warsztaty świąteczne.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Sprawozdanie z akcji charytatywnej zorganizowanej przez kl. VII c

W dniach od 3.12.2018 r. do 15.12.2018 r. klasa VII c zorganizowała zbiórkę karmy i innych artykułów dla zwierząt: koce, kołdry, miski, smycze,obroże itp. dla zwierząt z Głogowskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom AMICUS. Agnieszka, uczennica klasy VII c skontaktowała się ze schroniskiem pytając o potrzeby zwierzaków. Następnie udała się do Dyrektora Szkoły pytająco zgodę na przeprowadzenie zbiórki. Na języku polskim uczniowie wspólnie z p.Purzycką zredagowali ogłoszenie, które następnie odczytane zostało  każdej klasie i przez radiowęzeł a także umieszczone na tablicy Samorządu Uczniowskiego. Nasza wychowawczyni przesłała ogłoszenie wszystkim rodzicom klas IV- VI. Przez 2 tygodnie – zebraliśmy ogromne ilości karmy dla psów i kotów, koce, legowiska, smycze, miski oraz zabawki dla zwierząt  – uczniowie klas IV–V i i VII c spisali się na medal.

Dnia 18.12.2018 siostra Agnieszki, uczennicy klasy VIIc, zawiozła wszystkie dary do schroniska, za co jej serdecznie dziękujemy.

Wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy włączyli się do akcji serdecznie dziękujemy i zachęcamy do pomocy potrzebującym zwierzętom przez cały rok!