• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Spotkanie profilaktyczno-edukacjne dla uczniów kl. I-III pod hasłem„Bezpieczne ferie”.Ferie to czas odprężenia i relaksu, czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach oraz akrobacji na lodowisku. W trosce o bezpieczeństwo uczniów w  czasie zbliżających się ferii zimowych

24 stycznia 2019r. odbyło się  w naszej szkole spotkanie profilaktyczno–edukacyjne  dla uczniów kl. I-III zorganizowane przez KGHM pod hasłem „Bezpieczn eferie”. W spotkaniu wzięli udział  policjanci:  starszy sierżant Aleksandra Czajkowska,młodszy aspirant Alan Karpowicz i ratownicy medyczni z ZG Polkowice Sieroszowice:Tomasz Siedlak i Paweł Piotrowski.

Policjanci przypomnieli uczniom zasady bezpiecznego spędzania zimowej przerwy. Szczególnie skupili się na omówieniu zasad bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem rzekach i stawach oraz ostrzegali przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Funkcjonariusze udzielili wskazówek jak bezpiecznie bawić się na śniegu i jak zachowywać się na kuligu.

Druga część spotkania poświęcona była przypomnieniu zasad udzielaniu pierwszej pomocy. Ratownicy udzielali instruktażu oraz zademonstrowali tok postępowania podczas udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Po omówieniu zasad wybrani uczniowie sami wykonywali podstawowe czynności ratownicze pod fachowym okiem ratownika medycznego.

W trakcie spotkania uczniowie mogli zadawać pytania i dzielić się swoimi przemyśleniami oraz spostrzeżeniami. Na zakończenie nasi Goście  życzyli wszystkim zdrowych i bezpiecznych ferii zimowych, wręczając każdemu uczniowi upominki,ufundowane przez KGHM.

Bookmark the permalink.

Comments are closed