• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

„Śniadanie daje moc” w klasie II bW dniu 8 listopada 2018 r. uczniowie klasy II b włączyli się do ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”. Akcja miała na celu zwiększanie świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie dziecka. W przygotowanie zaangażowane były wszystkie dzieci. Nakryto stół białym obrusem, rozłożono talerzyki, sztućce, serwetki. Następnie uczniowie układali na talerzach warzywa, owoce, orzechy, serki. Po takich przygotowaniach każdy chętnie nakładał na talerz i jadł ze smakiem wszystkie produkty. Jedzonko popijano wodą. Dzieci przypomniały sobie jakie wartości odżywcze mają spożywane  produkty.  Akcja dała uczniom nie tylko wspaniałą zabawę, ale również szansę na integrację grupy, zwiększenie świadomości nt. zdrowego odżywiania.

Bookmark the permalink.

Comments are closed