• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Śniadanie Daje Moc.

Ósmego listopada uczniowie naszej szkoły podobnie jak w całej Polsce przygotowywali zdrowe posiłki w ramach hasła  „Śniadanie Daje Moc”. W organizacji tego zadania, jak co roku, brali udział uczniowie, rodzice i nauczyciele. Wspólnemu przygotowywaniu zdrowych śniadaniowych smakołyków towarzyszyły rozmowy na temat wartości odżywczych produktów spożywczych. A że to niezwykły tydzień, przygotowujący nas do 100. rocznicy odzyskania niepodległości, zatem i  śniadanie trzecioklasistów przybrało barwy biało-czerwone.