• Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
    W SZKOLE RUSZYŁA KAMPANIA
    STOP MOWIE NIENAWIŚCI
    MÓWIMY STOP MOWIE NIENAWIŚCI
    ZATRZYMAJMY HEJT W SIECI I W ŻYCIU CODZIENNYM
    Nasi sportowcy.
    Sprawność: łyżwiarz zaliczona.
    Zajęcia kulinarne – „Pyszne pralinki”.
    Edukacja muzyczna – „Arabska ud – dzieje pewnego instrumentu”.
    DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

    Dnia 4.03.2019 r.na nasze zaproszenie gościły w naszej szkole dzieci z grup sześciolatków z polkowickich przedszkoli.

    Żywa lekcja historii w klasie 4 e.
    Malowanie z Mamą Macieja
    Lekcje odwrócone W klasie II c.
    „VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Obcojęzycznej”.
     Finał Gminny w piłce ręcznej dziewcząt
    Turniej ortograficzny klas trzecich.
    Uczniowie klasy II c na wystawie obrazów Edwarda Szpocińskiego.
    Zajęcia pozalekcyjne „Tajemnice w sztuce XX wieku”.
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

  • Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    previous arrownext arrow
    Slider
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „TAJEMNICE DRZEW” pod patronatem Burmistrza Polkowic Pana Wiesława Wabika



W dniu 12.10.2018 r. podczas gminnych obchodów „Święta drzewa”  rozstrzygnięto Gminny
Konkurs Plastyczny pt. „Tajemnice drzew”.

Do udziału w Gminnym konkursie przystąpiło: 349
uczniów (SP 1 Polkowice, SP 2 Polkowice , SP 3 Polkowice, SP Jędrzychów).

Z naszej szkoły, na ręce organizatorów wpłynęły 24 prace uczniów klas I- III oraz 49 prac uczniów klas IV – VII.

Możemy poszczycić się Laureatami oraz wyróżnieniami:

Kategoria klasy I – III

II   miejsce – SZYMON KOZIEŁ KL. II B

III miejsce – KATARZYNA MADEJ KL. III A

Wyróżnienia:
NIKOLA KORNIEJ KL. II
C

                        MATEUSZ
PIÓRKOWSKI KL. II B

Kategoria klasy IV – VI

II miejsce – EMILIA BAWIEC KL. V E

Wyróżnienie – KATARZYNA ŻMIGRODZKA
KL. V B

Kategoria klasy VII – VIII i gimnazjalne

I miejsce– MAŁGORZATA KOWALIK KL. VII B

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY, A ZWYCIĘZCOM
GRATULUJEMY!!!

Bookmark the permalink.

Comments are closed