• „Śpiewamy dla Niepodległej”
    Lekcja żywej historii dla kl. VI a w muzeum „Piwnica Pod Piastowskim Orłem”. - copy
    Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
    Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
    Wycieczka do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu klas IV c i IV d.
    „Śniadanie daje moc” w klasie II b
    „Chrupiące gofry dla każdego”
    ..Bo niepodległość nie jest dana raz na zawsze….
    „Rekord dla Niepodległej” – wspólne śpiewanie Hymnu Narodowego.
    Sukces chóru „Vox Pueri” w XIII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie.
    „Kolorowe jeżyki koreczkowe”
    ,,ZACZYTANY DZIEŃ”
    Marsz klas I – III z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
    Realizacja projektu „Ekologiczne inspiracje” w kl. IV
    Międzyszkolny Turniej Szachowy w Polkowicach
    Kawiarenka Językowa „English Cafe”
    Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • Szkolna TV

    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    ArrowArrow
    Slider

Rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Plastycznego „TAJEMNICE DRZEW” pod patronatem Burmistrza Polkowic Pana Wiesława Wabika

W dniu 12.10.2018 r. podczas gminnych obchodów „Święta drzewa”  rozstrzygnięto Gminny Konkurs Plastyczny pt. „Tajemnice drzew”.

Do udziału w Gminnym konkursie przystąpiło: 349 uczniów (SP 1 Polkowice, SP 2 Polkowice , SP 3 Polkowice, SP Jędrzychów).

Z naszej szkoły, na ręce organizatorów wpłynęły 24 prace uczniów klas I- III oraz 49 prac uczniów klas IV – VII.

Możemy poszczycić się Laureatami oraz wyróżnieniami:

Kategoria klasy I – III

II   miejsce – SZYMON KOZIEŁ KL. II B

III miejsce – KATARZYNA MADEJ KL. III A

Wyróżnienia: NIKOLA KORNIEJ KL. II C

                        MATEUSZ PIÓRKOWSKI KL. II B

Kategoria klasy IV – VI

II miejsce – EMILIA BAWIEC KL. V E

Wyróżnienie – KATARZYNA ŻMIGRODZKA KL. V B

Kategoria klasy VII – VIII i gimnazjalne

I miejsce– MAŁGORZATA KOWALIK KL. VII B

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY, A ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!

Bookmark the permalink.

Comments are closed