• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Realizujemy ogólnopolski program edukacyjny z zakresu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w sieci pn: ,,Asy Internetu”..

Asy Internetu to program, który jest skierowany do szkół podstawowych w całym kraju. Jego celem jest wzmacnianie w dzieciach i nastolatkach wartości, które pomogą im uniknąć zagrożeń w sieci oraz wsparcie nauczycieli i nauczycielek w tym zakresie.Realizacja programu pozwala zmieniać lekcje o bezpieczeństwie w internecie w przygodę!

Są to również przewodnie myśli programu edukacyjnego Asy Internetu, który uczy dzieci jak eksplorować internet w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. Uczy jak być dobrymi obywatelami w internecie.

Pod każdym z haseł przewodnich kryją się interaktywne lekcje o tym jak:

• Udostępniać z głową treści i informacje o sobie
  • Nie dać się nabrać internetowym oszustom
  • Chronić swoje sekrety używając silnych haseł
  • Być życzliwym i reagować na niewłaściwe zachowania internautów
  • Rozmawiać o wątpliwościach, gdy trafimy w internecie na coś niepokojącego

Fundacja Szkoła z Klasą  i Google chcą utrwalać te postawy od pierwszych klas szkoły podstawowej. Jesteśmy przekonani, że dają one dzieciom mocne fundamenty do bycia bezpiecznymi i świadomymi użytkownikami internetu przez całe życie.

zródło:https://asyinternetu.szkolazklasa.org.pl/