• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Puchar Świat Dzieci z udziałem naszych karateków.Z wielką radością i dumą prezentujemy uczniów naszej szkoły, którzy 26.11.2018 r. pod kierunkiem  trenera Bartosza Skwarskiego uczestniczyli w Pucharze Świata Dzieci. Ich wytężona praca w Klubie Karate Tradycyjnego, zaangażowanie oraz wielka pasja do sportu zostały nagrodzone wielkimi  sukcesami. Marcel Strojwąs  uczeń klasy VI a – zdobył tytuł Mistrza Świata w konkurencji kumite oraz brązowy medal w konkurencji kata.Mikołaj Bukraba – uczeń klasy III a – zdobył brązowy medal w konkurencji kataEmilia Pajek uczennica klasy V e – zajęła VI miejsce na świecie w konkurencji kata i kumite.
Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed