• KOMUNIKAT

Szanowni Państwo w związku z zbliżającym się terminem wyjazdu Państwa dzieci na turnus „zielonej szkoły” zapraszam do składania kart kwalifikacyjnych. Pobrane z sekretariatu lub witryny internetowej szkoły karty należny składać  do 30 kwietnia  w sekretariacie szkoły (w czasie trwania strajku) lub u wychowawcy klasy (po zakończeniu protestu).

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA ZIELONEJ SZKOŁY

• KOMUNIKAT

W związku z przystąpieniem nauczycieli do ogólnopolskiego strajku informujemy, że nie odbywają się zajęcia dydaktyczno – wychowawcze do odwołania.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o sytuacji.

KOMUNIKAT

1.Przypominamy, że zgodnie z przyjętym kalendarzem roku szkolonego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach dni 15-17.04.2019 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno-wychowawczych w związku z egzaminami ósmoklasisty.

Stołówka szkolna w tych dniach nie wydaje obiadów. Zapewniamy dla dzieci opiekę świetlicową w razie potrzeby.

2.Wiosenna przerwa świąteczna odbywa się w dniach 18-23.04.2019 r., są to dni wolne od zajęć dydaktyczno -wychowawczych.

W dniach 18,19 i 23 kwietnia zapewniamy dzieciom opiekę świetlicową w razie potrzeby. Stołówka szkolna w tych dniach będzie nieczynna.

• ODWOŁANE ZEBRANIA

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW KL. III A I III B

Planowane zebranie w dniu 10.04.2019 r., w związku ze strajkiem nauczycieli zostaje odwołane.

• EGZAMINY KLAS VIII

Dyrektor Szkoły informuje, że egzamin uczniów klas VIII odbędzie się zgodnie z harmonogramem tj.:

15.04.2019 r. – język polski

16.04.2019 r. – matematyka

17.04.2019 r. – języki obce

Uczniowie spotykają się w szkole o godz. 8.15

(SP 1  –  ul. Kmicica 23)

• Komunikat dla rodziców

Komitet Strajkowy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach ogłosił strajk nauczycieli od 8 kwietnia 2019 r.

W związku z tym zajęcia dydaktyczne nie będą odbywały się do odwołania.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o ewentualnych zmianach.

Na czas strajku zapewniamy opiekę dzieciom, których rodzice zgłosili taką potrzebę zgodnie z wcześniejszym komunikatem. Stołówka szkolna jest czynna.

• DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI
    Żywa lekcja historii w klasie 4 e.
    Lekcje odwrócone W klasie II c.
    „VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Obcojęzycznej”.
     Finał Gminny w piłce ręcznej dziewcząt
    Turniej ortograficzny klas trzecich.
    Uczniowie klasy II c na wystawie obrazów Edwarda Szpocińskiego.
    Jak witamy się w klasie II c ?
    Warsztaty wielkanocne w klasie IV d.
    Lekcja odwrócona w klasie IV d.
    Klasa VII c z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Warsztaty ceramiki w klasie VII c.
    Zajęcia kulinarne – „Tortilla dla łasuchów”
    Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach.
      Trzecioklasiści na warsztatach wiosennych w Ostaszowie.
    II miejsce naszych uczniów w regionalnym konkursie  „Piękna nasza Polska cała”.
    Zwiedzanie wystawy obrazów Edwarda Szpocińskiego – klasa II b.
    Uczniowie kl.II b zdobywają odznakę sprawnościową: pływaka w ramach realizacji programu „Sprawny Dolnoślązaczek”.
    Warsztaty taneczne dla kl I-III.
    Finał Wojewódzki w tenisie stołowym Chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
    Klasa II a i II b warsztaty zdobienia jajek woskiem w Przemkowie 20.03.2019 r.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Puchar Świat Dzieci z udziałem naszych karateków.

Z wielką radością i dumą prezentujemy uczniów naszej szkoły, którzy 26.11.2018 r. pod kierunkiem  trenera Bartosza Skwarskiego uczestniczyli w Pucharze Świata Dzieci. Ich wytężona praca w Klubie Karate Tradycyjnego, zaangażowanie oraz wielka pasja do sportu zostały nagrodzone wielkimi  sukcesami. Marcel Strojwąs  uczeń klasy VI a – zdobył tytuł Mistrza Świata w konkurencji kumite oraz brązowy medal w konkurencji kata.Mikołaj Bukraba – uczeń klasy III a – zdobył brązowy medal w konkurencji kataEmilia Pajek uczennica klasy V e – zajęła VI miejsce na świecie w konkurencji kata i kumite.
Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.