• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Puchar Świat Dzieci z udziałem naszych karateków.

Z wielką radością i dumą prezentujemy uczniów naszej szkoły, którzy 26.11.2018 r. pod kierunkiem  trenera Bartosza Skwarskiego uczestniczyli w Pucharze Świata Dzieci. Ich wytężona praca w Klubie Karate Tradycyjnego, zaangażowanie oraz wielka pasja do sportu zostały nagrodzone wielkimi  sukcesami. Marcel Strojwąs  uczeń klasy VI a – zdobył tytuł Mistrza Świata w konkurencji kumite oraz brązowy medal w konkurencji kata.Mikołaj Bukraba – uczeń klasy III a – zdobył brązowy medal w konkurencji kataEmilia Pajek uczennica klasy V e – zajęła VI miejsce na świecie w konkurencji kata i kumite.
Gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.