• „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
    Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    Dzień Babci i Dziadka w klasie II b.
    Szkolny Dzień Koszuli
    Przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Uczniowie z zajęć teatralnych „Będę aktorem” przygotowali przedstawienie dla klas II c i II b
    Gra edukacyjna „Przygoda z Chrapkiem” kl. IV d
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem i zapewnienia im bezpieczeństwa.

Nasza szkoła bierze udział w programie „Chronimy Dzieci”.
Chronimy Dzieci to program profilaktyki przemocy wobec dzieci, którego autorem i koordynatorem jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Aby placówka uzyskała certyfikat szkoły „Chronimy Dzieci” musi spełnić następujące kryteria
1. ustanowienie i wprowadzenie w życie Polityki ochrony dzieci przed krzywdzeniem i zapewnienia im bezpieczeństwa.
2. Monitorowanie swoich pracowników w celu zapewnienia im bezpieczeństwa
3. Zapewnienie swoim pracownikom edukację w zakresie ochrony dzieci przed krzywdzeniem i pomocy dzieciom w sytuacjach zagrożenia.
4. Oferowanie rodzicom/opiekunom edukację w zakresie wychowania dzieci bez przemocy oraz ochrony ich przed przemocą i wykorzystywaniem
5. Oferowanie dzieciom edukację w zakresie praw dziecka oraz ochrony przed zagrożeniami przemocą i wykorzystywaniem.
6. Monitorowanie i okresowe weryfikowanie zgodności prowadzonych działań z przyjętymi zasadami ochrony dzieci.

Pragniemy poinformować iż z dniem dzisiejszym Zespół do spraw bezpieczeństwa pod kierunkiem pana Mariusza Bobeły i pani Marioli Boroń po zrealizowaniu zadań i spełnieniu wszystkich poziomów standardów ochrony dzieci przed krzywdzeniem uzyskał dla naszej szkoły Certyfikat „Chrońmy dzieci”.

zobacz:

Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem i zapewnienia im bezpieczeństwa.

CERTYFIKAT CHROŃMY DZIECI.