• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem i zapewnienia im bezpieczeństwa.

Nasza szkoła bierze udział w programie „Chronimy Dzieci”.
Chronimy Dzieci to program profilaktyki przemocy wobec dzieci, którego autorem i koordynatorem jest Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.

Aby placówka uzyskała certyfikat szkoły „Chronimy Dzieci” musi spełnić następujące kryteria
1. ustanowienie i wprowadzenie w życie Polityki ochrony dzieci przed krzywdzeniem i zapewnienia im bezpieczeństwa.
2. Monitorowanie swoich pracowników w celu zapewnienia im bezpieczeństwa
3. Zapewnienie swoim pracownikom edukację w zakresie ochrony dzieci przed krzywdzeniem i pomocy dzieciom w sytuacjach zagrożenia.
4. Oferowanie rodzicom/opiekunom edukację w zakresie wychowania dzieci bez przemocy oraz ochrony ich przed przemocą i wykorzystywaniem
5. Oferowanie dzieciom edukację w zakresie praw dziecka oraz ochrony przed zagrożeniami przemocą i wykorzystywaniem.
6. Monitorowanie i okresowe weryfikowanie zgodności prowadzonych działań z przyjętymi zasadami ochrony dzieci.

Pragniemy poinformować iż z dniem dzisiejszym Zespół do spraw bezpieczeństwa pod kierunkiem pana Mariusza Bobeły i pani Marioli Boroń po zrealizowaniu zadań i spełnieniu wszystkich poziomów standardów ochrony dzieci przed krzywdzeniem uzyskał dla naszej szkoły Certyfikat „Chrońmy dzieci”.

zobacz:

Polityka ochrony dzieci przed krzywdzeniem i zapewnienia im bezpieczeństwa.

CERTYFIKAT CHROŃMY DZIECI.