• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Prawa dla zwierząt!

Dnia 22 maja obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Praw Zwierząt. Został on ustanowiony przez Klub Gaja dla upamiętnienia ustawy o ochronie zwierząt (1997r.). Z tej okazji uczniowie klasy I aI b i I c wraz z wychowawcami i rodzicami przygotowali w swoich klasach wystawę zwierząt, na którą zaprosili uczniów klas I-III. Zaproszeni goście mogli poznać wiele ciekawostek, nt. przyniesionych zwierzątek od ich właścicieli, wśród których znalazły się agama, chomiki, królik, rybki, piesek, świnka morska, kotki, … Przewodnim celem przedsięwzięcia było uświadomienie dzieciom, iż zwierzęta tak jak ludzie mają swoje prawa – prawo do życia, prawo do poszanowania, prawo do troski, prawo do opieki. To był bardzo emocjonujący i pełen wrażeń dzień.