• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.Przemkowski Park Krajobrazowy stwarza idealne warunki do nauki i zabawy. Przekonali się o tym uczniowie klas V, którzy 30 i 31 października 2018 r.  uczestniczyli w  warsztatach ekologicznych. Na terenie parku uczniowie pod bacznym okiem wychowawców uczestniczyli w zajęciach terenowych. Zajęcia były okazją do zapoznania uczniów z pięknem i bogactwem przyrodniczo – kulturowym naszego regionu. Z zainteresowaniem zwiedzali bunkry, spacerowali po Wilkocińskiej Wydmie Śródlądowej oraz rozpoznawali faunę i florę parku.  Zajęcia były okazją do praktycznego wykorzystania zdobytych w szkolnej ławce umiejętności i wiadomości.

Bookmark the permalink.

Comments are closed