• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

Przemkowski Park Krajobrazowy stwarza idealne warunki do nauki i zabawy. Przekonali się o tym uczniowie klas V, którzy 30 i 31 października 2018 r.  uczestniczyli w  warsztatach ekologicznych. Na terenie parku uczniowie pod bacznym okiem wychowawców uczestniczyli w zajęciach terenowych. Zajęcia były okazją do zapoznania uczniów z pięknem i bogactwem przyrodniczo – kulturowym naszego regionu. Z zainteresowaniem zwiedzali bunkry, spacerowali po Wilkocińskiej Wydmie Śródlądowej oraz rozpoznawali faunę i florę parku.  Zajęcia były okazją do praktycznego wykorzystania zdobytych w szkolnej ławce umiejętności i wiadomości.