• „Śpiewamy dla Niepodległej”
    Lekcja żywej historii dla kl. VI a w muzeum „Piwnica Pod Piastowskim Orłem”. - copy
    Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
    Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
    Wycieczka do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu klas IV c i IV d.
    „Śniadanie daje moc” w klasie II b
    „Chrupiące gofry dla każdego”
    ..Bo niepodległość nie jest dana raz na zawsze….
    „Rekord dla Niepodległej” – wspólne śpiewanie Hymnu Narodowego.
    Sukces chóru „Vox Pueri” w XIII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie.
    „Kolorowe jeżyki koreczkowe”
    ,,ZACZYTANY DZIEŃ”
    Marsz klas I – III z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
    Realizacja projektu „Ekologiczne inspiracje” w kl. IV
    Międzyszkolny Turniej Szachowy w Polkowicach
    Kawiarenka Językowa „English Cafe”
    Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  • Szkolna TV

Play
    ArrowArrow

Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.

Przemkowski Park Krajobrazowy stwarza idealne warunki do nauki i zabawy. Przekonali się o tym uczniowie klas V, którzy 30 i 31 października 2018 r.  uczestniczyli w  warsztatach ekologicznych. Na terenie parku uczniowie pod bacznym okiem wychowawców uczestniczyli w zajęciach terenowych. Zajęcia były okazją do zapoznania uczniów z pięknem i bogactwem przyrodniczo – kulturowym naszego regionu. Z zainteresowaniem zwiedzali bunkry, spacerowali po Wilkocińskiej Wydmie Śródlądowej oraz rozpoznawali faunę i florę parku.  Zajęcia były okazją do praktycznego wykorzystania zdobytych w szkolnej ławce umiejętności i wiadomości.