• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Pokaz historyczny w przedszkolu z udziałem ucznia klasy VIII d – Mikołaja Ryglickiego.Mikołaj Ryglicki uczeń klasy VIII d oraz członek grupy rekonstrukcji historycznej spotkał się z nauczycielami i dziećmi z Przedszkola Miejskiego numer 6.  Wcielił się tam w postać żołnierza  LWP w umundurowaniu z roku 1943. Wraz z innymi uczestnikami pogadanki zainteresował maluchy tematyką II Wojny Światowej. Zaprezentował strój, rekwizyty oraz broń wchodzącą w skład ekwipunku bojowego. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o działaniach wojennych. Taką lekcję historii przedszkolaki zapamiętają na długie lata.

Bookmark the permalink.

Comments are closed