• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Pokaz historyczny w przedszkolu z udziałem ucznia klasy VIII d – Mikołaja Ryglickiego.

Mikołaj Ryglicki uczeń klasy VIII d oraz członek grupy rekonstrukcji historycznej spotkał się z nauczycielami i dziećmi z Przedszkola Miejskiego numer 6.  Wcielił się tam w postać żołnierza  LWP w umundurowaniu z roku 1943. Wraz z innymi uczestnikami pogadanki zainteresował maluchy tematyką II Wojny Światowej. Zaprezentował strój, rekwizyty oraz broń wchodzącą w skład ekwipunku bojowego. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o działaniach wojennych. Taką lekcję historii przedszkolaki zapamiętają na długie lata.