• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

  • Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    previous arrownext arrow
    Slider
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Podsumowanie konkursu szkolnego „Mój słownik obrazkowy”.



„Mój słownik obrazkowy”  – to tytuł przeprowadzonego w listopadzie konkursu językowego, którego przedmiotem  było wykonanie karty słownika obrazkowego w określonych blokach tematycznych. Komisja konkursowa przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

Klasy I-III

I miejsce – Hanna Lenort, klasa
2c

II miejsce – Katarzyna Madej,
klasa 3a

III miejsce – Nikola
Korniej, klasa 2c

Klasy IV-VI – kategoria j.
niemiecki

I miejsce – Katarzyna Opiłka,
klasa 6c

II miejsce – Amelia
Świeżowska, klasa 5d

III miejsce – Magdalena
Litwin, klasa 5c

Klasy IV-VI – kategoria j.
angielski

I miejsce – Maria Lenort, klasa
4c

II miejsce – Julia Bielak,
klasa 5a

III miejsce – Amelia
Kuczkowiak, klasa 4b

Wyróżnienia:

Maja
Włodarczyk (1a), Jakub Prokopowicz (1a), Tymoteusz Wilk (1b), Karol Szulc (1c),
Julian Musielak (1c), Miłosz Bielak (2b), Mateusz Piórkowski (2b), Mikołaj
Kanikuła (3a), Julia Sznajdrowicz (3
a)  Fabian
Musielak (3a),  Miłosz Gorczyca (3b),
Julia Dolna (4c), Karolina Lompa (5e), Dawid Matwiszyn (4a), Małgorzata
Lisowiec (5b), Weronika Sperka (6c), Bartosz Szulc (5a), Julia Jóśko (5a),
Jakub Woźniak (5e), Filip Kanikuła (5b), Pola Krzeszowska (4c), Michał
Zieliński (4d), Kornelia Łowkis – Stec (4e), Tola Sowa (4a), Oliwia Kotwicka (5b),
Alicja Sowa  (6b), Weronika Olszewska
(5b), Anastazja Marszał (5b), Kinga Margan (4a), Martyna Spiak (5d), Mateusz
Ozga (5b), Nikola Łukojko (4b), Szymon Prokopowicz (5d), Hanna Paszkiewicz
(4c), Grzegorz Krzeszowski (6a), Marcel Boczek (4c), Oliwia Kotwicka (5b),
Dominik Szydek (4e)

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za aktywny udział w konkursie!

Bookmark the permalink.

Comments are closed