• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Szkolna Rada Wolontariatu.

NASZE AKCJE

Sprawozdanie z akcji charytatywnej „Adopcja Serca”.

W dniu 11 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rzecz programu „Adopcja Serca”.

W 2015r. społeczność szkolna podjęła moralne zobowiązanie do zapewnienia edukacji 11-letniej dziewczynce z Kongo. Polega ono na comiesięcznych wpłatach kwoty 74 zł na konto fundacji finansującej edukację naszej podopiecznej.

Dnia 12 grudnia, podczas zebrań z rodzicami, członkowie szkolnego wolontariatu prowadzili kwestę na rzecz „Adopcji Serca”. Rodzice, którzy wzięli czynny udział w zbiórce otrzymywali w podziękowaniu papierowe aniołki. Aniołki były wykonywane od 13 listopada przez uczniów naszej szkoły w ramach lekcji techniki oraz spotkań członków wolontariatu szkolnego.