• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Szkolna Rada Wolontariatu.

NASZE AKCJE

Sprawozdanie z akcji charytatywnej „Adopcja Serca”.

W dniu 11 grudnia 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Polkowicach przeprowadzono zbiórkę pieniędzy na rzecz programu „Adopcja Serca”.

W 2015r. społeczność szkolna podjęła moralne zobowiązanie do zapewnienia edukacji 11-letniej dziewczynce z Kongo. Polega ono na comiesięcznych wpłatach kwoty 74 zł na konto fundacji finansującej edukację naszej podopiecznej.

Dnia 12 grudnia, podczas zebrań z rodzicami, członkowie szkolnego wolontariatu prowadzili kwestę na rzecz „Adopcji Serca”. Rodzice, którzy wzięli czynny udział w zbiórce otrzymywali w podziękowaniu papierowe aniołki. Aniołki były wykonywane od 13 listopada przez uczniów naszej szkoły w ramach lekcji techniki oraz spotkań członków wolontariatu szkolnego.