• Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
  Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
  „Learning through teaching”
  Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
  Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
  Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
  W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
  Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
  Klocki lego w I c
  Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
  Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
  Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
  Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
  17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
  Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
  Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
  Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
  „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
  Warsztaty przedświąteczne w klasie IV a.
  W dniu 14.12.2018 roku klasy IV a i IV b pojechały z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia do Ostaszowa na warsztaty świąteczne.
  Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
  Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
  Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  ArrowArrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Strzelecki Młodzików w Zielonej Górze.

W sobotę 15 grudnia uczeń naszej placówki i członek Szkolnej Drużyny Strzeleckiej Mikołaj Zarzycki wziął udział w ostatnich w tym roku kalendarzowym zawodach strzeleckich dla młodzików. Był to Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Strzelecki Młodzików rozgrywany na obiektach strzeleckich KS Gwardia Zielona Góra. Dla Mikołaja był to debiut na imprezie tej rangi i w takiej obsadzie.   W ramach turnieju przeprowadzane były tylko konkurencje pneumatyczne. Nasz reprezentant wystartował w konkurencji Ppn40 czyli pistolecie pneumatycznym młodzików.  Mikołaj spisał się doskonale pomimo problemów technicznych z pistoletem. Niestety nie miał szansy walczyć o miejsca na podium. Dla debiutanta najważniejszy jest poznanie zasad i przebiegu profesjonalnych zawodów. Biorąc pod uwagę rangę zawodów oraz bardzo liczną obsadę którą stanowili zawodnicy z renomowanych klubów mających olbrzymie budżety, odpowiednią infrastrukturę, pełne magazyny sprzętu i całe sztaby szkoleniowców do dyspozycji, sam udział w konkurencji był dużym sukcesem.  Po konkurencji głównej grupa 16 zawodników z najlepszymi wynikami zakwalifikowała się do super finału. Mikołaj Bardzo ładnie walczył eliminując sześciu doświadczonych zawodników zanim sam odpadł.   Zawody te dzięki atrakcyjnej formule są ważnym elementem systemu szkolenia i rywalizacji sportowej młodych strzelców. Uczeń mógł poznać i obserwować swoich przyszłych rywali, gdyż pełnoprawnym młodzikiem zostanie dopiero począwszy od stycznia czyli nowego sezonu.  Będzie miał dwa lata aby w tej grupie wiekowej rywalizować z strzelcami z całej Polski i doskonalić swoje umiejętności.

Bookmark the permalink.

Comments are closed