• Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
    W SZKOLE RUSZYŁA KAMPANIA
    STOP MOWIE NIENAWIŚCI
    MÓWIMY STOP MOWIE NIENAWIŚCI
    ZATRZYMAJMY HEJT W SIECI I W ŻYCIU CODZIENNYM
    Nasi sportowcy.
    Sprawność: łyżwiarz zaliczona.
    Zajęcia kulinarne – „Pyszne pralinki”.
    Edukacja muzyczna – „Arabska ud – dzieje pewnego instrumentu”.
    DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Dnia 4.03.2019 r.na nasze zaproszenie gościły w naszej szkole dzieci z grup sześciolatków z polkowickich przedszkoli.

Żywa lekcja historii w klasie 4 e.
    Malowanie z Mamą Macieja
    Lekcje odwrócone W klasie II c.
    „VII Powiatowy Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Obcojęzycznej”.
     Finał Gminny w piłce ręcznej dziewcząt
    Turniej ortograficzny klas trzecich.
    Uczniowie klasy II c na wystawie obrazów Edwarda Szpocińskiego.
    Zajęcia pozalekcyjne „Tajemnice w sztuce XX wieku”.
    Play
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Strzelecki Młodzików w Zielonej Górze.

W sobotę 15 grudnia uczeń naszej placówki i członek Szkolnej Drużyny Strzeleckiej Mikołaj Zarzycki wziął udział w ostatnich w tym roku kalendarzowym zawodach strzeleckich dla młodzików. Był to Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Strzelecki Młodzików rozgrywany na obiektach strzeleckich KS Gwardia Zielona Góra. Dla Mikołaja był to debiut na imprezie tej rangi i w takiej obsadzie.   W ramach turnieju przeprowadzane były tylko konkurencje pneumatyczne. Nasz reprezentant wystartował w konkurencji Ppn40 czyli pistolecie pneumatycznym młodzików.  Mikołaj spisał się doskonale pomimo problemów technicznych z pistoletem. Niestety nie miał szansy walczyć o miejsca na podium. Dla debiutanta najważniejszy jest poznanie zasad i przebiegu profesjonalnych zawodów. Biorąc pod uwagę rangę zawodów oraz bardzo liczną obsadę którą stanowili zawodnicy z renomowanych klubów mających olbrzymie budżety, odpowiednią infrastrukturę, pełne magazyny sprzętu i całe sztaby szkoleniowców do dyspozycji, sam udział w konkurencji był dużym sukcesem.  Po konkurencji głównej grupa 16 zawodników z najlepszymi wynikami zakwalifikowała się do super finału. Mikołaj Bardzo ładnie walczył eliminując sześciu doświadczonych zawodników zanim sam odpadł.   Zawody te dzięki atrakcyjnej formule są ważnym elementem systemu szkolenia i rywalizacji sportowej młodych strzelców. Uczeń mógł poznać i obserwować swoich przyszłych rywali, gdyż pełnoprawnym młodzikiem zostanie dopiero począwszy od stycznia czyli nowego sezonu.  Będzie miał dwa lata aby w tej grupie wiekowej rywalizować z strzelcami z całej Polski i doskonalić swoje umiejętności.