• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Odnieśliśmy sukces w Międzyszkolnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

W Szkole Podstawowej  nr 3 w dniu 11.12.2018 r.odbył się Międzyszkolny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla kl. I.Celem turnieju było podnoszenie wiedzy ze znajomości przepisów ruchu drogowego oraz kształtowanie wśród dzieci bezpiecznych i kulturalnych zachowań na drodze.W turnieju wzięły udział szkoły z Polkowic. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością przepisów ruchu drogowego, rozwiązując testy jednokrotnego wyboru.Uczestnicy musieli sobie również poradzić z zadaniami z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz rozpoznawania znaków drogowych.

Pragniemy poinformować, iż naszą szkołę reprezentowały dwie trzyosobowe drużyny pod opieką pana Mariusza Bobeły w składzie: Nikola Mrozowska, Jacek Bobeła, Armin Wojciński i Adrian Rafałowicz, Mikołaj Żełabowski, Jakub Prokopowicz.  Drużyny reprezentujące naszą szkołę zajęły I miejsce.

Serdecznie
gratulujemy