• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Obchody Światowego Dnia Orderu Uśmiechu w kl.II c



Dnia 21 września obchodzony jest Światowy Dzień Orderu Uśmiechu. Jest to jedyne odznaczenie przyznawane przez dzieci. O przyznaniu tego Orderu nie decyduje wykształcenie, wyznanie lub kolor skóry. Tę szczególną nagrodę otrzymują dorośli, którzy kochają dzieci, dają im radość i dbają o przestrzeganie ich praw. Ceremonii nadania Orderu towarzyszy wypicie z uśmiechem na twarzy soku z cytryny. Uczniowie klasy II c wysłuchali listu Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka.Symbolicznie zjedli plasterki cytryny (oczywiście z uśmiechem na twarzy) oraz samodzielnie wykonali własne Ordery Uśmiechu. Po cytrynie zostały tylko skórki. Dzieci z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w zajęciach, które wzbudziły w nich wiele refleksji.  

Katarzyna Walasek

                                                                                                     

Bookmark the permalink.

Comments are closed