• „Śpiewamy dla Niepodległej”
    Lekcja żywej historii dla kl. VI a w muzeum „Piwnica Pod Piastowskim Orłem”. - copy
    Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
    Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
    Wycieczka do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu klas IV c i IV d.
    „Śniadanie daje moc” w klasie II b
    „Chrupiące gofry dla każdego”
    ..Bo niepodległość nie jest dana raz na zawsze….
    „Rekord dla Niepodległej” – wspólne śpiewanie Hymnu Narodowego.
    Sukces chóru „Vox Pueri” w XIII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie.
    „Kolorowe jeżyki koreczkowe”
    ,,ZACZYTANY DZIEŃ”
    Marsz klas I – III z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
    Realizacja projektu „Ekologiczne inspiracje” w kl. IV
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • Szkolna TV

    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    ArrowArrow
    Slider

Kadra Szkoły


KADRA PEDAGOGICZNA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. JANA WYŻYKOWSKIEGO W POLKOWICACH

 „Wiemy jak uczyć i wychowywać”


DYREKCJA SZKOŁY:

Dyrektor:

mgr Barbara Bartoszek

wicedyrektor 1

Wicedyrektorzy:

mgr Beata Mazurek

IMG_0479

mgr Elżbieta Marciniak 



 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

Kurowska Aneta 

Kureń Alicja 

Janczak Renata

Mielniczek Ewa

Mikołajczyk Anna

Minta Sylwia

Partyka Halina

Skowrońska Beata

Szpunar Joanna

Oddział Przedszkolny:

Adamczewska-Popów Katarzyna 

Kłapkowska Monika 

Lichwa Justyna 

Nauczyciele języka polskiego:

Sobczyk-Stryjek Anna 

Purzycka Marzena

Pieńko Katarzyna 

Sznajdrowicz Natalia

Maluszycka Marcelina 

 

 

Nauczyciele języka angielskiego:

Dziadyk Marta 

Kamińska Joanna

Salbierz Małgorzata

Paszkiewicz Dorota 

 

Nauczyciele języka niemieckiego:

Wesołek Katarzyna 

Robak Natalia 

 

Nauczyciele matematyki:

Walkowiak Agnieszka

Prokopowicz Edyta 

Jagodzińska Maria

Szober Marta

 

Nauczyciele historii:

Sobczyk Jolanta

Zarzycki Marcin

Dorosławska Paulina 

Nauczyciel biologii:

Kurzawińska Małgorzata

 

Nauczyciele przyrody:

Majewicz Małgorzata

Hanke Marzena

Nauczyciel geografii:

Artur Michalewski

Majewicz Małgorzata

Nauczyciel chemii :

Konarska-Tulik Magdalena 

Nauczyciele religii:

 ks. Kaluta Marcin

Klepacka Małgorzata 

ks. Gwiżdż Emilian

Boroń Mariola

 

Nauczyciel zajęć komputerowych:

Bobeła Mariusz

Juszczak Maciej

Partyka Halina 

 

Nauczyciel plastyki:

 Małachowska Monika

 

Nauczyciel techniki:

Boroń Mariola

Nauczyciel fizyki :

Wach Grzegorz

 

Nauczyciel muzyki:

Purzycki Krzysztof

 

Nauczyciele wychowania fizycznego:

Kielin Grzegorz

Kołodziejczyk – Iwanowska  Dorota

Kureń Alicja 

Palicka Wanda

Pikuła Izabela

Rynio Damian 

Artur Michalewski

 

Nauczyciele biblioteki:

Kucharczyk Marta

Sobczyk Jolanta

 

 

Nauczyciele świetlicy:

Kubiak Edyta

Woźniewicz Joanna 

Wywiał Alicja

Cmok Leokadia 

Zazirska Elżbieta 

Robak Natalia 

 

Pedagog:

Ania Borkowska

Daria Bucyk

 

Psycholog:

Mazur Anita

  

Logopeda:

Zarzycka Joanna

 

Kierownik świetlicy:

Michalska Teresa

 

Pracownicy administracji:

główny księgowy – Walczak Janina

specjalista ds. kadr i płac – Kornacka Jolanta

sekretarz – Barbara Krawiec -Janiak

kierownik gospodarczy – Matyjak Monika

referent ds. rachunkowości – Zimkowska Karolina

intendent – Kopeć Janina

referent ds. administracyjnych – Prus Bogusław

Comments are closed