• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Niezwykła lekcja historii w „Piwnicy pod Piastowskim Orłem”

   10 grudnia 2018r. uczniowie kl. III a, III b, V b i VII uczestniczyli w żywej lekcji historii w muzeum historycznym „Piwnica pod Piastowskim Orłem”. Spotkanie z przedstawicielami Towarzystwa Historycznego „Victoria” było okazją do spotkania z miłośnikami historii i badaczami dziejów naszej ojczyzny. Prowadzący prezentował uczniom zgromadzone przedmioty codziennego użytku: meble, lampę naftową, przedwojenny młynek do kawy, samowar, aparat fotograficzny i kamerę, czy wciąż jeszcze działający patefon. Opowiadał o losach pierwszych mieszkańców powojennych Polkowic, przesiedleniach i trudnościach z tym związanych. Obejrzenie mundurów, broni i sprzętu wojskowego było okazją do rozmów na temat losów polskich żołnierzy podczas II wojny światowej.

Bookmark the permalink.

Comments are closed