• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Nasi sportowcy.

Po okresie ferii zimowych nasi koledzy i koleżanki z klas VII i VIII reprezentowali naszą szkołę w rozgrywkach piłki ręcznej i tenisie stołowym.Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w ,, szczypiorniaku” uplasowali się na 3 miejscu w rywalizacji na poziomie Gminy.

W tenisie stołowym bardzo duży sukces odnieśli nasi chłopcy.Mikołaj Ryglicki, Maksymilian Milnikiel, Max Ostrowski i Filip Pląska awansowali do ścisłego finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Brzegu Dolnym 27 marca 2019r.
Gratulacje dla wszystkich.