• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Nasi sportowcy.

Po okresie ferii zimowych nasi koledzy i koleżanki z klas VII i VIII reprezentowali naszą szkołę w rozgrywkach piłki ręcznej i tenisie stołowym.Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w ,, szczypiorniaku” uplasowali się na 3 miejscu w rywalizacji na poziomie Gminy.

W tenisie stołowym bardzo duży sukces odnieśli nasi chłopcy.Mikołaj Ryglicki, Maksymilian Milnikiel, Max Ostrowski i Filip Pląska awansowali do ścisłego finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Brzegu Dolnym 27 marca 2019r.
Gratulacje dla wszystkich.