• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

„Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”.

24 maja uczniowie klasy VII d uczestniczyli w organizowanej przez Fundację Studio Wschód i TVP Polonia pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty X edycji ratowania polskich cmentarzy niszczejących za wschodnią granicą pt. “Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”.

W ramach tej akcji wolontariusze, głównie uczniowie dolnośląskich szkół, porządkują i zinwentaryzują zapomniane polskie nekropolie, niszczejące na Ukrainie. Uczniowie godnie reprezentowali nasza szkołę podczas obchodów na Rynku we Wrocławiu.