• Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
  Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
  „Learning through teaching”
  Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
  Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
  Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
  W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
  Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
  Klocki lego w I c
  Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
  Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
  Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
  Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
  17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
  Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
  Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
  Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
  „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
  Warsztaty przedświąteczne w klasie IV a.
  W dniu 14.12.2018 roku klasy IV a i IV b pojechały z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia do Ostaszowa na warsztaty świąteczne.
  Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
  Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
  Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  ArrowArrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie Sportowym


                Od 8 do 11 października 2018 r. na obiektach strzeleckich KS Śląsk Wrocław odbywały się coroczne zawody strzeleckie „Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w Strzelectwie Sportowym”. Nasza szkoła zdobyła IV miejsce drużynowo. Ponadto Hubert Demianowski uzyskał w klasyfikacji indywidualnej II miejsce,

 Swoimi umiejętnościami popisywali się młodzi strzelcy z całego województwa.W/w zawody  uznawane są za Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie.

„Jedynkę” jak co roku reprezentowała drużyna złożona z uczniów klas VI-tych. Właśnie opublikowany został komunikat, z którego wynika, że w kategorii Szkół Podstawowych reprezentacja naszej placówki po zaciętym boju zajęła  IV miejsce w klasyfikacji drużynowej na dwadzieścia cztery startujące placówki. Do miejsca na podium zabrakło niewiele gdyż szkoła z Wrocławia, która zajęła III miejsce wystrzelała taką samą ilość punktów jak nasi uczniowie. Gdy mamy dwa takie same wyniki o lepszej lokacie decyduje liczba 10-tek a tych niestety więcej trafili wrocławianie. Medal jednak udało się wystrzelać. W klasyfikacji indywidualnej chłopców Hubert Demianowski wystrzelał srebrny medal (na 125 zawodników). Bardzo ładnie strzelały dziewczęta, aż trzy zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce (również na 125 startujących zawodniczek). To niejedyne sukcesy strzeleckie w tym roku szkolnym. We wrześniu para pistoleciarzy (Iza z VIII a i Mikołaj z VII b) wystartowała w Lubinie w Okręgowych Zawodach Strzeleckich „Puchar Lata”. W klasyfikacji juniorów i juniorek obydwoje zajęli drugie miejsca.  Wkrótce kolejne zawody: dla chętnych uczniów klas VI-VIII organizowane przez naszą placówkę Międzyszkolne Zawody Strzeleckie z Okazji Dnia Niepodległości, zaś dla Izy i Mikołaja Puchar Zimy w Lubinie oraz Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Młodzików w Zielonej Górze.

          Skład drużyny na Mistrzostwach Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie: Kalina Cywińska, Hubert Demianowski, Marta Foryś, Piotr Gil, Alicja Gładysz, Kewin Januszek, Dominika Jarzynka, Kornel Kotulski, Filip Kusiak, Amelia Pawłowska, Alicja Sowa, Kamil Trzeciak

Bookmark the permalink.

Comments are closed