• Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
    Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
    „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Warsztaty przedświąteczne w klasie IV a.
    W dniu 14.12.2018 roku klasy IV a i IV b pojechały z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia do Ostaszowa na warsztaty świąteczne.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie Sportowym

Od 8 do 11 października 2018 r. na obiektach strzeleckich KS Śląsk Wrocław odbywały się coroczne zawody strzeleckie „Finał Dolnośląskich Igrzysk Dzieci w Strzelectwie Sportowym”. Nasza szkoła zdobyła IV miejsce drużynowo. Ponadto Hubert Demianowski uzyskał w klasyfikacji indywidualnej II miejsce,

Swoimi umiejętnościami popisywali się młodzi strzelcy z całego województwa.W/w zawody  uznawane są za Mistrzostwa Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie.

„Jedynkę” jak co roku reprezentowała drużyna złożona z uczniów klas VI-tych. Właśnie opublikowany został komunikat, z którego wynika, że w kategorii Szkół Podstawowych reprezentacja naszej placówki po zaciętym boju zajęła  IV miejsce w klasyfikacji drużynowej na dwadzieścia cztery startujące placówki. Do miejsca na podium zabrakło niewiele gdyż szkoła z Wrocławia, która zajęła III miejsce wystrzelała taką samą ilość punktów jak nasi uczniowie. Gdy mamy dwa takie same wyniki o lepszej lokacie decyduje liczba 10-tek a tych niestety więcej trafili wrocławianie. Medal jednak udało się wystrzelać. W klasyfikacji indywidualnej chłopców Hubert Demianowski wystrzelał srebrny medal (na 125 zawodników). Bardzo ładnie strzelały dziewczęta, aż trzy zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce (również na 125 startujących zawodniczek). To niejedyne sukcesy strzeleckie w tym roku szkolnym. We wrześniu para pistoleciarzy (Iza z VIII a i Mikołaj z VII b) wystartowała w Lubinie w Okręgowych Zawodach Strzeleckich „Puchar Lata”. W klasyfikacji juniorów i juniorek obydwoje zajęli drugie miejsca.  Wkrótce kolejne zawody: dla chętnych uczniów klas VI-VIII organizowane przez naszą placówkę Międzyszkolne Zawody Strzeleckie z Okazji Dnia Niepodległości, zaś dla Izy i Mikołaja Puchar Zimy w Lubinie oraz Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Młodzików w Zielonej Górze.

Skład drużyny na Mistrzostwach Dolnego Śląska Szkół Podstawowych w Strzelectwie: Kalina Cywińska, Hubert Demianowski, Marta Foryś, Piotr Gil, Alicja Gładysz, Kewin Januszek, Dominika Jarzynka, Kornel Kotulski, Filip Kusiak, Amelia Pawłowska, Alicja Sowa, Kamil Trzeciak