• Wycieczka kl. I c i II c do Fabryki ozdób choinkowych „Vitbis”.
    Warsztaty „Zawody przyszłości” w klasach VII a, VII b i VII d
    „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia mikołajkowe kl. II c w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Polkowicach.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Wycieczka klasy II b do Ostaszowa na warsztaty świąteczne
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Warsztaty przedświąteczne w klasie IV a.
    W dniu 14.12.2018 roku klasy IV a i IV b pojechały z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia do Ostaszowa na warsztaty świąteczne.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

  • Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    ArrowArrow
    Slider
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI  100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

         Zgodnie z regulaminem zawodów w każdej z rozgrywanych konkurencji przyznano dyplomy za miejsca od I do V. W zależności od grupy wiekowej liczba uczestników w danej konkurencji wahała się od kilku do kilkunastu. Oto wykaz nagrodzonych osób. Dyplomy zostaną dostarczone do szkół zawodników. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i rywalizacje fair play.

 

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy III klasa gimnazjum:

I miejsce: Jakub Machowicz, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce: Mikołaj Ozga, Katolicka Szkoła Podstawowa

III miejsce: Michał Jaskóła, Katolicka Szkoła Podstawowa

IV miejsce: Adrian Wiśniewski, Szkoła Podstawowa nr 3

V miejsce: Miłosz Kucharczyk, Katolicka Szkoła Podstawowa

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta III klasa gimnazjum:

I miejsce: Wiktoria Rożek, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce: Martyna Kapusta, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce: Dominika Habas, Katolicka Szkoła Podstawowa

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy III klasa gimnazjum:

I miejsce:  Mikołaj Ozga, Katolicka Szkoła Podstawowa

II miejsce: Jakub Machowicz, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce: Miłosz Kucharczyk, Katolicka Szkoła Podstawowa

IV miejsce: Maciej Gmur, Szkoła Podstawowa nr 3

V miejsce: Mateusz Kwapis, Katolicka Szkoła Podstawowa

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta III klasa gimnazjum:

I miejsce: Wiktoria Rożek, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce: Dominika Habas, Katolicka Szkoła Podstawowa

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VIII klasa:

I miejsce: Tomasz Łyga, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce: Dawid Opyrchał, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Piotr Maciak, Szkoła Podstawowa nr 1

IV miejsce: Sebastian Grzonka, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta VIII klasa:

I miejsce: Izabela Olejnik, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Tamara Sztuk, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce: Maja Czajkowska, Katolicka Szkoła Podstawowa

IV miejsce: Malwina Raczyńska, Szkoła Podstawowa nr 3

V miejsce: Anna Józków, Szkoła Podstawowa nr 4

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VIII klasa:

I miejsce: Piotr Maciak, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Nikolas Papenfus, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce: Tomasz Łyga, Szkoła Podstawowa nr 3

IV miejsce: Sebastian Grzonka, Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce: Dawid Opyrchał, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta VIII klasa:

I miejsce: Izabela Olejnik, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Maja Czajkowska, Katolicka Szkoła Podstawowa

III miejsce: Anna Józków, Szkoła Podstawowa nr 4

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VII klasa:

I miejsce: Mikołaj Zarzycki, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Igor Konieczny, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Jakub Dubrowski, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VII klasa:

I miejsce: Jakub Dubrowski, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Mikołaj Zarzycki, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Oliwier Szafrański,  Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VI klasa:

I miejsce: Grzegorz Krzeszowski, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Patryk Trzeciak, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Bartosz Haduch, Szkoła Podstawowa nr 3

IV miejsce: Adrian Ferenc, Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce: Adam Kruszewski, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta VI klasa:

I miejsce: Alicja Gładysz, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Alicja Sowa, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Marta Foryś, Szkoła Podstawowa nr 1

IV miejsce: Kalina Cywińska, Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce: Dominika Jarzynka, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VI klasa:

I miejsce: Grzegorz Krzeszowski, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Patryk Trzeciak, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta VI klasa:

I miejsce: Alicja Sowa, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Dominika Jarzynka, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Amelia Pawłowska, Szkoła Podstawowa nr 1

IV miejsce: Marta Foryś, Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce: Kalina Cywińska, Szkoła Podstawowa nr 1

Bookmark the permalink.

Comments are closed