• „Śpiewamy dla Niepodległej”
    Lekcja żywej historii dla kl. VI a w muzeum „Piwnica Pod Piastowskim Orłem”. - copy
    Poznajemy piękno i bogactwo Przemkowskiego Parku Krajobrazowego.
    Warsztaty klasy II b w MGBP w Polkowicach – Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.
    Wycieczka do Kreatywnego Ośrodka Multifunkcyjnego w Miliczu klas IV c i IV d.
    „Śniadanie daje moc” w klasie II b
    „Chrupiące gofry dla każdego”
    ..Bo niepodległość nie jest dana raz na zawsze….
    „Rekord dla Niepodległej” – wspólne śpiewanie Hymnu Narodowego.
    Sukces chóru „Vox Pueri” w XIII Powiatowym Konkursie Pieśni Patriotycznej w Jędrzychowie.
    „Kolorowe jeżyki koreczkowe”
    ,,ZACZYTANY DZIEŃ”
    Marsz klas I – III z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
    Realizacja projektu „Ekologiczne inspiracje” w kl. IV
    Międzyszkolny Turniej Szachowy w Polkowicach
    Kawiarenka Językowa „English Cafe”
    Uroczysty apel z okazji 100. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
    previous arrow
    next arrow
    Slider
  • Szkolna TV

    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    Play
    previous arrow
    next arrow
    ArrowArrow
    Slider

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY STRZELECKIE Z OKAZJI  100 LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

         Zgodnie z regulaminem zawodów w każdej z rozgrywanych konkurencji przyznano dyplomy za miejsca od I do V. W zależności od grupy wiekowej liczba uczestników w danej konkurencji wahała się od kilku do kilkunastu. Oto wykaz nagrodzonych osób. Dyplomy zostaną dostarczone do szkół zawodników. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i rywalizacje fair play.

 

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy III klasa gimnazjum:

I miejsce: Jakub Machowicz, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce: Mikołaj Ozga, Katolicka Szkoła Podstawowa

III miejsce: Michał Jaskóła, Katolicka Szkoła Podstawowa

IV miejsce: Adrian Wiśniewski, Szkoła Podstawowa nr 3

V miejsce: Miłosz Kucharczyk, Katolicka Szkoła Podstawowa

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta III klasa gimnazjum:

I miejsce: Wiktoria Rożek, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce: Martyna Kapusta, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce: Dominika Habas, Katolicka Szkoła Podstawowa

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy III klasa gimnazjum:

I miejsce:  Mikołaj Ozga, Katolicka Szkoła Podstawowa

II miejsce: Jakub Machowicz, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce: Miłosz Kucharczyk, Katolicka Szkoła Podstawowa

IV miejsce: Maciej Gmur, Szkoła Podstawowa nr 3

V miejsce: Mateusz Kwapis, Katolicka Szkoła Podstawowa

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta III klasa gimnazjum:

I miejsce: Wiktoria Rożek, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce: Dominika Habas, Katolicka Szkoła Podstawowa

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VIII klasa:

I miejsce: Tomasz Łyga, Szkoła Podstawowa nr 3

II miejsce: Dawid Opyrchał, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Piotr Maciak, Szkoła Podstawowa nr 1

IV miejsce: Sebastian Grzonka, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta VIII klasa:

I miejsce: Izabela Olejnik, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Tamara Sztuk, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce: Maja Czajkowska, Katolicka Szkoła Podstawowa

IV miejsce: Malwina Raczyńska, Szkoła Podstawowa nr 3

V miejsce: Anna Józków, Szkoła Podstawowa nr 4

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VIII klasa:

I miejsce: Piotr Maciak, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Nikolas Papenfus, Szkoła Podstawowa nr 3

III miejsce: Tomasz Łyga, Szkoła Podstawowa nr 3

IV miejsce: Sebastian Grzonka, Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce: Dawid Opyrchał, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta VIII klasa:

I miejsce: Izabela Olejnik, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Maja Czajkowska, Katolicka Szkoła Podstawowa

III miejsce: Anna Józków, Szkoła Podstawowa nr 4

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VII klasa:

I miejsce: Mikołaj Zarzycki, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Igor Konieczny, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Jakub Dubrowski, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VII klasa:

I miejsce: Jakub Dubrowski, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Mikołaj Zarzycki, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Oliwier Szafrański,  Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Chłopcy VI klasa:

I miejsce: Grzegorz Krzeszowski, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Patryk Trzeciak, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Bartosz Haduch, Szkoła Podstawowa nr 3

IV miejsce: Adrian Ferenc, Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce: Adam Kruszewski, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 siedząc Dziewczęta VI klasa:

I miejsce: Alicja Gładysz, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Alicja Sowa, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Marta Foryś, Szkoła Podstawowa nr 1

IV miejsce: Kalina Cywińska, Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce: Dominika Jarzynka, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Chłopcy VI klasa:

I miejsce: Grzegorz Krzeszowski, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Patryk Trzeciak, Szkoła Podstawowa nr 1

 

Konkurencja Kpn10 stojąc Dziewczęta VI klasa:

I miejsce: Alicja Sowa, Szkoła Podstawowa nr 1

II miejsce: Dominika Jarzynka, Szkoła Podstawowa nr 1

III miejsce: Amelia Pawłowska, Szkoła Podstawowa nr 1

IV miejsce: Marta Foryś, Szkoła Podstawowa nr 1

V miejsce: Kalina Cywińska, Szkoła Podstawowa nr 1

Bookmark the permalink.

Comments are closed