• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Marsz po zdrowie 2018

W dniu 25 września w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu odbył się Marsz Po Zdrowie na dystansie 1200 metrów dla klas 0-VII. Impreza przeprowadzona została na Stadionie Lekkoatletycznym w Polkowicach. Celem marszu była promocja zdrowego stylu życia oraz zachęcanie uczniów do podejmowania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. W czasie trwania zajęć uczniowie doskonalili  swój chód oraz rozwijali umiejętności i zdolności lekkoatletyczne. Dowiedzieli się, że chodzenie rozwija wszelkie partie mięśni, tj. nóg, pośladków, bioder, pleców, ramion  i barków,  służy poprawieniu wydolności i wytrzymałości. To również wspaniała okazja do poprawienia kondycji psychicznej, a co za tym idzie samopoczucia i obniżenia poziomu stresu.