• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Lekcja SAVOIR-VIVRE w klasach IV a i IV b.

W ramach realizacji projektu wychowawczego „Ukłon w stronę savoir vivre, czyli z kulturą na co dzień” klasy IV a I IV b na zajęciach z wychowawcą utrwaliły poznane zasady dobrego wychowania i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Uczniowie na zajęciach z wychowawca przygotowali i odegrali scenki rodzajowe. Za zadnie mieli zaprezentowanie różnych przykładów zachowania się ludzi w różnych sytuacjach, zarówno poprawnych jak i złych postaw. Po zakończeniu prezentacji grupy oceniały zachowanie, komentowały błędy oraz pozytywy w obejrzanych scenkach. Uczniom bardzo spodobała się taka nauka poprzez zabawę.

Bookmark the permalink.

Comments are closed