• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Lekcja SAVOIR-VIVRE w klasach IV a i IV b.

W ramach realizacji projektu wychowawczego „Ukłon w stronę savoir vivre, czyli z kulturą na co dzień” klasy IV a I IV b na zajęciach z wychowawcą utrwaliły poznane zasady dobrego wychowania i kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Uczniowie na zajęciach z wychowawca przygotowali i odegrali scenki rodzajowe. Za zadnie mieli zaprezentowanie różnych przykładów zachowania się ludzi w różnych sytuacjach, zarówno poprawnych jak i złych postaw. Po zakończeniu prezentacji grupy oceniały zachowanie, komentowały błędy oraz pozytywy w obejrzanych scenkach. Uczniom bardzo spodobała się taka nauka poprzez zabawę.