• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Koniec sezonu strzeleckiego…

 

 

W niedzielę 12 maja na strzelnicy pneumatycznej LOK Lubin odbyły się Okręgowe Zawody Strzeleckie „Puchar Wiosny” czyli II część III edycji Turnieju „4 pory roku” .

Na imprezę zjechali zawodnicy z min. Złotoryi, Jawora, Lubina, Legnicy, Głogowa oraz Polkowic. W konkurencjach startowali obok siebie seniorzy oraz juniorzy (do 19 roku życia). Wszyscy klasyfikowani byli według wyniku (klasyfikacja ogólna) z późniejszym uwzględnieniem kategorii wiekowej. 

            Reprezentanci naszej szkoły zajęli bardzo dobre lokaty: i tak w pistolecie pneumatycznym  w klasyfikacji juniorek Dominika z VI b zajęła II miejsce zaś Mikołaj z VII b w klasyfikacji juniorów również II miejsce. W karabinie pneumatycznym IV miejsce przypadło w w udziale  Amelii z VI b, która w każdych kolejnych zawodach coraz wyżej podnosi poprzeczkę osiągając coraz lepsze wyniki. To już chyba ostatni z zaplanowanych na ten semestr startów w zawodach więc czas na  podsumowanie. Członkowie Szkolnej Drużyny Strzeleckiej od marca do maja wystartowali w sześciu imprezach strzeleckich: jednych zawodach ogólnopolskich, trzech wojewódzkich oraz dwóch okręgowych zdobywając w nich: 12 razy miejsca medalowe z czego 4 pierwsze, 7 drugich i 1 trzecie. Gratulujemy serdecznie naszym strzelcom i liczymy na kolejne sukcesy w przyszłym roku szkolnym.

Bookmark the permalink.

Comments are closed