• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Koniec sezonu strzeleckiego…

W niedzielę 12 maja na strzelnicy pneumatycznej LOK Lubin odbyły się Okręgowe Zawody Strzeleckie „Puchar Wiosny” czyli II część III edycji Turnieju „4 pory roku” . Na imprezę zjechali zawodnicy z min. Złotoryi, Jawora, Lubina, Legnicy, Głogowa oraz Polkowic. W konkurencjach startowali obok siebie seniorzy oraz juniorzy (do 19 roku życia). Wszyscy klasyfikowani byli według wyniku (klasyfikacja ogólna) z późniejszym uwzględnieniem kategorii wiekowej.

Reprezentanci naszej szkoły zajęli bardzo dobre lokaty: i tak w pistolecie pneumatycznym  w klasyfikacji juniorek Dominika z VI b zajęła II miejsce zaś Mikołaj z VII b w klasyfikacji juniorów również II miejsce. W karabinie pneumatycznym IV miejsce przypadło w w udziale  Amelii z VI b, która w każdych kolejnych zawodach coraz wyżej podnosi poprzeczkę osiągając coraz lepsze wyniki. To już chyba ostatni z zaplanowanych na ten semestr startów w zawodach więc czas na  podsumowanie. Członkowie Szkolnej Drużyny Strzeleckiej od marca do maja wystartowali w sześciu imprezach strzeleckich: jednych zawodach ogólnopolskich, trzech wojewódzkich oraz dwóch okręgowych zdobywając w nich: 12 razy miejsca medalowe z czego 4 pierwsze, 7 drugich i 1 trzecie. Gratulujemy serdecznie naszym strzelcom i liczymy na kolejne sukcesy w przyszłym roku szkolnym.