• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.W grudniu i styczniu uczniowie klas II i III wzięli udział w Dniach Otwartych w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach. Uczniowie dowiedzieli się  o tym co sprawia, że instrumenty grają, jaki kolor oraz kształt ma muzyka a także zobaczyli salę, gdzie dzieci i dorośli uczą się śpiewu. Następnie poznali odmienne sposoby wydobycia dźwięku, które pozwalają odróżnić od siebie kolejne grupy instrumentów. Zobaczyli różnorodne materiały, z których buduje się instrumenty, a także dowiedzieli się, że cisza to też muzyka! Na koniec wszyscy zagraliśmy na instrumentach z patyków i zaśpiewaliśmy piosenkę „Stukaj pukaj na tego patyka, stukaj pukaj no i jest muzyka”. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy Dyrektor Centrum Edukacji Muzycznej – Pani Agacie Jakubas za bardzo interesujące zajęcia i przybliżenie dzieciom „kolorowego” świata instrumentów.

Bookmark the permalink.

Comments are closed