• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.

W grudniu i styczniu uczniowie klas II i III wzięli udział w Dniach Otwartych w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach. Uczniowie dowiedzieli się  o tym co sprawia, że instrumenty grają, jaki kolor oraz kształt ma muzyka a także zobaczyli salę, gdzie dzieci i dorośli uczą się śpiewu. Następnie poznali odmienne sposoby wydobycia dźwięku, które pozwalają odróżnić od siebie kolejne grupy instrumentów. Zobaczyli różnorodne materiały, z których buduje się instrumenty, a także dowiedzieli się, że cisza to też muzyka! Na koniec wszyscy zagraliśmy na instrumentach z patyków i zaśpiewaliśmy piosenkę „Stukaj pukaj na tego patyka, stukaj pukaj no i jest muzyka”. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dziękujemy Dyrektor Centrum Edukacji Muzycznej – Pani Agacie Jakubas za bardzo interesujące zajęcia i przybliżenie dzieciom „kolorowego” świata instrumentów.