• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

Dnia 12.12.2018 r. uczniowie klasy VII C  po raz drugi w tym roku szkolnym odwiedzili przedszkolaki z grupy Smerfy. W ramach akcji „Rozwijamy myślenie, zachęcamy do czytania” siódmoklasiści przeczytali pięciolatkom jedną z najbardziej znanych bajek na świecie „Królowa śniegu”. Ponadto zaprezentowali  maluchom grę Memory. Uczniowie omówili z dziećmi zasady gry, a następnie wspólnie przystąpili do zabawy. Grając w zespołach dzieci integrowały się, uczyły się spostrzegawczości i koncentracji, a także cierpliwości i opanowania emocji podczas zabawy. Pięciolatki okazały się bardzo sprytne i za fantastyczną grę zostały nagrodzone małym upominkiem. Wszyscy świetnie się bawili. A oto zdjęcia z wizyty.