• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

Dnia 31.10.2018r. uczniowie klasy VII C odwiedzili przedszkolaków z grupy Smerfy. W ramach akcji „Rozwijamy myślenie, zachęcamy do czytania” siódmoklasiści przeczytali pięciolatkom jedną z najbardziej znanych bajek na świecie „Kot w butach”. Ponadto zaprezentowali maluchom grę planszową Chińczyk. Uczniowie omówili z dziećmi zasady gry, a następnie wspólnie przystąpili do zabawy. Grając w zespołach dzieci integrowały się, uczyły się strategicznego myślenia, a także cierpliwości i opanowania emocji podczas zabawy losowej. Pięciolatki okazały się bardzo sprytne i za fantastyczną grę zostały nagrodzone małym upominkiem. Wszyscy świetnie się bawili. A oto zdjęcia z wizyty.