Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

Dnia 13.05.2019 r. uczniowie klasy VII C  po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedzili przedszkolaków z grupy Smerfy. W ramach akcji „Rozwijamy myślenie, zachęcamy do czytania” siódmoklasiści przeczytali pięciolatkom jedną z najbardziej znanych bajek na świecie „Piękna i bestia”.

Ponadto zaprezentowali  maluchom popularną grę karcianą UNO. Uczniowie omówili z dziećmi zasady gry, a następnie wspólnie przystąpili do zabawy. Grając w zespołach dzieci integrowały się, uczyły się strategicznego myślenia, a także cierpliwości i opanowania emocji podczas zabawy. Pięciolatki okazały się bardzo sprytne i za fantastyczną grę zostały nagrodzone małym upominkiem.  Wszyscy świetnie się bawili. A oto zdjęcia z wizyty.

??