• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Klasa VII c z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.

Dnia 21.03.2019r. uczniowie klasy VII c  po raz trzeci w tym roku szkolnym odwiedzili przedszkolaki z grupy Smerfy. W ramach akcji „Rozwijamy myślenie, zachęcamy do czytania” siódmoklasiści przeczytali pięciolatkom bajkę H.CH. Andersena „Dzielny ołowiany żołnierzyk”. Mimo, że historia żołnierzyka nie była im obca maluchy słuchały z zapartym tchem. Ponadto uczniowie przygotowali przedszkolakom niespodziankę.

Tym razem siódmoklasiści wcielili się w rolę nauczycieli i pokazali przedszkolakom w jaki sposób robi się SLIME – masę o lepkiej strukturze, intensywnym kolorze i brokatowych dodatkach. Każdy pięciolatek z fachową pomocą starszych kolegów i koleżanek wykonał swojego slime’a. Wszyscy świetnie się bawili. A oto zdjęcia z wizyty.