• „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
    Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    Dzień Babci i Dziadka w klasie II b.
    Szkolny Dzień Koszuli
    Przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Uczniowie z zajęć teatralnych „Będę aktorem” przygotowali przedstawienie dla klas II c i II b
    Gra edukacyjna „Przygoda z Chrapkiem” kl. IV d
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Kl. V b, V c i VII c z wizytą w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie

26 września 2018 r. uczniowie kl. V b, V c i VII c uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej do Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie. Wyjazd zorganizowany został z okazji szkolnych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Celem wycieczki było zapoznanie uczniów z historią wojskowości od czasów średniowiecza do czasów współczesnych. Uczniowie zobaczyli zbiory m.in.: lotnictwa militarnego, broni maszynowej, broni palnej, broni białej, umundurowania, odznaczeń, dokumentów i zdjęć. Podziwiali wystawy: „Broń dawna”, „Żołnierz polski 1914-1945”, „Kobiety – żołnierze”, „Wojsko Polskie po 1945 r.”, „Salon myśliwski”. Zapoznani zostali z historią pałacu klasycystycznego, w którym znajduje się siedziba muzeum.

Wizyta w Drzonowie była niecodzienną lekcją historii, którą uczniowie na długo zapamiętają.