• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Kampania ,,19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”W ramach Kampanii ,,19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży” w kl. IV e przeprowadzono warsztaty dotyczące przemocy i agresji rówieśniczej. Uczniowie obejrzeli film profilaktyczny o przemocy, dyskutowali na temat metod zapobiegania zjawisku przemocy i agresji oraz wspólnie stworzyli kontrakt pn: ,,4 e przeciwko przemocy”.
Ponadto na terenie szkoły zorganizowano wystawy dotyczące zjawiska przemocy – powstało drzewko antyprzemocowe, wystawa prac uczniów na drugim piętrze budynku szkoły. Troje uczniów z kl. VII c reprezentowało szkołę w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Ośrodek Pomocy Społecznej. Uczniowie kl. III a i III b wzięli udział w teatrzyku profilaktycznym dla dzieci, którego organizatorem również był OPS w Polkowicach.
Zrealizowane działania dały uczniom możliwość spojrzenia na zjawisko przemocy i agresji z szerszej perspektywy. Uczniowie zdobyli wiedzę dotyczącą przeciwdziałania przemocy i agresji rówieśniczej oraz mogli indywidualnie zaangażować się w owe przedsięwzięcie.

Bookmark the permalink.

Comments are closed