• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Jak witamy się w klasie II c ?

Moment schodzenia się dzieci do szkoły jest bardzo ważny. Pozwala na nawiązanie z dzieckiem takiego kontaktu, który będzie gwarancją spędzenia przez nie udanego dnia w szkole. O tym, jak ważne jest serdeczne powitanie, chociażby symboliczne zwrócenie uwagi na każde dziecko z osobna, wie każdy świadomy nauczyciel.
 
Równie ważne jest stwarzanie dzieciom sytuacji w ciągu dnia aby mogły zacieśniać rówieśnicze więzi. Żeby w naszej klasie II c miło rozpocząć dzień,wprowadziliśmy zasadę porannego powitania inaczej. W każdy poniedziałek kolejna osoba z dziennika wita się z każdym kolegą / koleżanką z klasy. Dzieci mają do wyboru 6 form powitania. Wybierają je poprzez klepnięcie w odpowiedni obrazek i w taki oto sposób witają się. Taka forma powitania bardzo in się spodobała więc chętne dzieci witają się w taki sposób również w pozostałe dni tygodnia. Jako wychowawca również dołączyłam do tej formy powitania,dzięki której i ja dostaję dawkę uśmiechu na cały dzień.
 
Walasek Katarzyna

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed