• „Learning through teaching”
    Warsztaty krawieckie w klasie IV d.
    Zajęcia kulinarne „Pijemy świeżo wyciskane soki z pomarańczy”.
    W dniach 30 listopada, 4 grudnia oraz 7 grudnia 2018 r. nasza szkoła wraz z Radą Rodziców organizowała Warsztaty Rękodzieła na których wykonywano bombki zdobione techniką decoupage.
    Uczniowie I c wykonują szopki Krakowskie
    Klocki lego w I c
    Zajęcia kulinarne „Świąteczne pierniczki”
    Dnia 13 grudnia 2018 roku w godz. 11.45 do 12.30 p. Monika Małachowska przeprowadziła lekcję otwartą z plastyki. Zajęcia zrealizowano w klasie IV e.
    Jasełka i Przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju
    17 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się debata pod hasłem „Motywacja do nauki”.
    Warsztaty świąteczne w klasie I c i IV e.
    Klasa VIIC z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    Dary dobrego serca dla dzieci z Marzycielskiej Poczty
    „Cyberprzemoc i prawne konsekwencje stosowania przemocy” – profilaktyka pożądanych zachowań wśród uczniów.
    Wycieczka do Sądu Rejonowego w Lubinie klasy VIII b
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe przekąski biedroneczki”
    Zajęcia kulinarne – „Zdrowe koktajle jogurtowe”
    Plakaty z życia klas IV-VIII na zakończenie I semestru.
    Realizacja projektu ,,Zaczytany przedszkolak’’.
    Klasy II i III w Centrum Edukacji Muzycznej w Polkowicach.
    Dzień Babci i Dziadka w klasie II b.
    Szkolny Dzień Koszuli
    Przedstawienie teatralne „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Uczniowie z zajęć teatralnych „Będę aktorem” przygotowali przedstawienie dla klas II c i II b
    Gra edukacyjna „Przygoda z Chrapkiem” kl. IV d
    ,,Między nami kobietkami”- program edukacyjny w kl. VI
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    ArrowArrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Dnia 16 listopada w naszej szkole odbył się I turniej „Kocham Cię, Polsko” z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W imprezie wzięli udział uczniowie klas: IV, V, VI oraz VII c. Każdą klasę prezentowała sześcioosobowa drużyna w tym jedna przebrana za postać historyczną z Polski.

Dzieci wzięły udział w sześciu konkurencjach. Pierwszą z nich było zaprezentowanie ważnej postaci w historii Polski. To zadanie wszystkim było znane tydzień wcześniej, aby klasy mogły przygotować ciekawe przebranie. Każda klasa wywiązała się z powierzonego zadania, stroje były bardzo ciekawe i przedstawiały takie postaci jak: Maria Skłodowska – Curie, Mikołaj Kopernik, Danuta Siedzikówna – sanitariuszka o pseudonimie „Inka”,powstaniec warszawski, Królowa Jadwiga, Królowa Bona. W kolejnym zadaniu uczniowie musieli wykazać się znajomością polskiej muzyki. Każda drużyna po wysłuchaniu fragmentu piosenki musiała podać wykonawcę oraz tytuł utworu. Następną konkurencją była zabawa „kalambury” – reprezentant drużyny wyłącznie za pomocą gestów, bez używania słów musiał przekazać wylosowane przysłowie. W kolejnym zadaniu – „Głuchym telefonie” wraz z drużynami brała udział również publiczność. Przedstawiciel drużyny losował hasło i przekazał je na ucho kolejnej osobie.Ostatnia osoba zapisywała na kartce usłyszany związek frazeologiczny. Przedostatnia runda była z wiedzy o historii Polski.Drużyny wybierały pytania od 1 do 10. Ostatnie zadanie uczestników polegało na ułożeniu z 10 liter, pięcioliterowych słów, które odpowiadały definicji odczytanej przez prowadzącego.

Turniej wzbudził wiele emocji, wszyscy pokazali, że potrafią się wspólnie bawić i współpracować. Każda klasa otrzymała pamiątkowy dyplom za udział w imprezie i słodki upominek.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, który znajduje się na stronie szkoły w zakładce„Szkolna telewizja.”

Zachęcamy do obejrzenia filmu, który znajduje się na stronie szkoły w zakładce „Szkolna telewizja.”