• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
  Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
  Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 
  Dzień Strażaka.
  Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
  „Dzień Matematyki”.
  Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  previous arrow
  next arrow
  Slider
 • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

 • Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  Play
  previous arrow
  next arrow
  previous arrownext arrow
  Slider
 • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Finał Powiatowy Sztafetowych Biegów Przełajowych Dnia 3 października odbył się Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody zostały zorganizowane przez Polkowicki Szkolny Związek Sportowy na Osiedlu Polanka w Polkowicach. Dystans dla dziewcząt wynosił 800 metrów, a dla chłopców 1000 metrów. Myśląprzewodnią biegów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży oraz nabycie umiejętności współzawodnictwa zgodnego z zasadami ducha sportowego. W zawodach wystartowało 27 uczniów w kategorii klas IV-VI.  Chłopcy z naszej szkoły zajęli III miejsce, a dziewczętaIV miejsce . Na ręce nauczycieli przekazano dyplomy dla szkoły. Opiekunami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego- Izabela Pikuła i Grzegorz Kielin.

Bookmark the permalink.

Comments are closed