• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Finał Powiatowy Sztafetowych Biegów Przełajowych

Dnia 3 października odbył się Finał Powiatowy w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Zawody zostały zorganizowane przez Polkowicki Szkolny Związek Sportowy na Osiedlu Polanka w Polkowicach. Dystans dla dziewcząt wynosił 800 metrów, a dla chłopców 1000 metrów. Myśląprzewodnią biegów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród dzieci i młodzieży oraz nabycie umiejętności współzawodnictwa zgodnego z zasadami ducha sportowego. W zawodach wystartowało 27 uczniów w kategorii klas IV-VI.  Chłopcy z naszej szkoły zajęli III miejsce, a dziewczętaIV miejsce . Na ręce nauczycieli przekazano dyplomy dla szkoły. Opiekunami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego- Izabela Pikuła i Grzegorz Kielin.