• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

Dzień Strażaka.

W piątek 24 maja 2019 r. kl. II a, II b, III a, III b, V d, VII d i grupa 0 uczestniczyły w Rodzinnym Pikniku Strażackim, połączonym z powiatowymi obchodami Dnia Starażaka 2019.

Uczniowie mieli okazję zobaczyć pokazy ratownictwa oraz udzielania pierwszej pomocy, a także dowiedzieli się, jak zapobiegać pożarom. Obejrzeli wystawę pojazdów i sprzętu ratowniczo-gaśniczego. Mogli poczuć się jak strażacy, wchodząc do wozu strażackiego, czy spróbować swoich sił na zabytkowej konnej sikawce. Mieli okazję pokonać dmuchany tor przeszkód i wykonać pamiątkowe zdjęcia w fotobudce. Z niecierpliwością czekamy na kolejne obchody Dnia Starażaka, które odbędą się w przyszłym roku.