• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Sprawozdanie z uroczystości rocznicy odkrycia złóż miedzi na Dolnym Śląsku w Sieroszowicach. - copy
    Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia.
    Klasa VII C z wizytą w Przedszkolu Miejskim nr 3.
    W czwartek 9 maja 2019 roku w klasie V d odbyła się otwarta lekcja języka polskiego, której celem było sprawdzenie umiejętności pisania.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Dnia 4.03.2019 r. na nasze zaproszenie gościły w naszej szkole dzieci z grup sześciolatków z polkowickich przedszkoli.

Maluchy obejrzały szkołę, konkurowały w zawodach sportowych, brały udział w zajęciach tanecznych, przyrodniczych pt.”Magiczne doświadczenia” oraz warsztatach robotyki.  Na zakończenie dzieci malowały SÓWKĘ, która jest symbolem naszej szkoły. Po zwiedzeniu szkoły mali goście zaproszeni zostali do stołówki szkolnej, gdzie dzielili się wrażeniami po wspólnej zabawie w szkole.