• Zespół instrumentalny „Dziecięca Symfonia” w utworze „Mamma Mia” zespołu Abba.
    Wizyta klasy II c na Komendzie Powiatowej Policji w Polkowicach.
    Turniej logopedyczny „Nasze wspólne  logozabawy”.
    Uczniowie klasy VIII d naszej szkoły gościli w legnickim oddziale Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.
    Dzień Strażaka.
    Pozdrowienia od Trzecioklasistów.
    „Dzień Matematyki”.
    Sukces naszych uczniów w XIII edycji powiatowego  konkursu „Z nami bezpieczniej””
  • OKIEM SZKOLNEJ KAMERY I APARATU

Play
    previous arrownext arrow
  • Z ŻYCIA NASZEJ SZKOŁY

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

Dnia 4.03.2019 r. na nasze zaproszenie gościły w naszej szkole dzieci z grup sześciolatków z polkowickich przedszkoli.

Maluchy obejrzały szkołę, konkurowały w zawodach sportowych, brały udział w zajęciach tanecznych, przyrodniczych pt.”Magiczne doświadczenia” oraz warsztatach robotyki.  Na zakończenie dzieci malowały SÓWKĘ, która jest symbolem naszej szkoły. Po zwiedzeniu szkoły mali goście zaproszeni zostali do stołówki szkolnej, gdzie dzielili się wrażeniami po wspólnej zabawie w szkole.